• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 186

15885413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730855 15885413 Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, lokal biurowy o pow. 14 mkw., na II piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowód. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Teren ogrodzony. ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (36 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15885450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730876 15885450 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,2 mkw. na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, który świetnie nadaje się na wszelką działalność biurową. Pokój na życzenie zostanie odświeżony. Dostęp do łazienki z wc na korytarzu. Internet...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 620 PLN (54 zł/m2)

1
-
30 m2
1970
15885440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27730851 15885440 Dawny lokal gastronomiczno- hotelowy w Panieńszczyźnie przy trasie DW874, w bliskiej odległości od Lublina, z dobrym dostępem do tras S17 i S19, II-kondygnacyjny, o powierzchni 500 mkw. Na piętrze 7 pokoi noclegowych o powierzchni 12-16mkw., łącznie ...

Panieńszczyzna (Lubelskie, gm. Jastków)

5 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
456 m2
2001
15885457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730878 15885457 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni 29,95 m, usytuowanego na trzecim piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą. To idealne miejsce na rozwinięcie działalności biurowej, zapewniające komfo...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 617 PLN (56 zł/m2)

1
-
29 m2
1970
15885443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730875 15885443 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 34,5 m, usytuowanego na IV piętrze w czteropiętrowym budynku z wygodną windą. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia d...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 863 PLN (55 zł/m2)

2
-
34 m2
1970
15885427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730857 15885427 Lokal biurowy o pow. 153 mkw., składający się z dużej sali - ok. 110 mkw., dwóch pokoi o pow. 14 mkw. i  28 mkw., na piętrze w III-piętrowym budynku.. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowód. Mie...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
113 m2
1980
15885420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730856 15885420 Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, ładny, odświeżony, lokal biurowy o pow. 14 mkw., na I piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowód. Miejsca parkingowe przed budynkiem....

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (36 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15885405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730854 15885405 Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, odświeżony, lokal biurowy o pow. 28 mkw., składający się z dwóch pokoi o pow. 14 mkw., na III piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowó...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

900 PLN (32 zł/m2)

2
-
28 m2
1980
15885454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730853 15885454 Poszukujesz lokalu biurowego w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę na Bronowicach w Lublinie, zaledwie kilka kroków od Makro i przystanków komunikacji miejskiej MPK. Oferujemy przestrzeń o powierzchni 14 m, usytuowaną na drugim ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (36 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15633012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2000 m2 na Mokotowie - gotowe biuro 22883292 15633012 Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę najmu powierzchni biurowej, na 2 piętrze w dobrze zlokalizowanym biurowcu Mokotów Plaza w Warszawie.Powierzchnia ca. 1000 m2 jest w pełni urządzona w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE i gotowa do wejścia ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

143 249 PLN (62 zł/m2)

11
-
2299 m2
-
15881439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27630969 15881439 Funkcjonalny lokal użytkowy – ul. Włodarzewska w Warszawie.Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku . Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą widoczność oraz możliwość montażu podświetlan...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 999 PLN (80 zł/m2)

5
-
100 m2
2000
15877209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27562675 15877209 LOKAL USŁUGOWY 304,76 m²CENTRUM REHABILITACYJNE GOTOWY POD DZIAŁALNOŚĆŁAPANÓW POWIAT BOCHEŃSKINOWOCZESNY STANDARD DUŻY POTENCJAŁDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 304,76 m², zaprojektowany z myślą o działalności medycznej i reha...

Łapanów (Małopolskie, gm. Łapanów)

18 450 PLN (61 zł/m2)

11
-
304.76 m2
-