• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Śródmieście

Znalezionych ofert: 54

15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15774576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25651598 15774576 Posiadamy do wynajęcia komfortowy,dwupokojowy apartament o pow.44,00 m2 świeżo po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament o doskonałej lokalizacji gdańskiej Starówki. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (63 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15847546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26919568 15847546 Posiadamy do wynajęcia komfortowy i bardzo atrakcyjny apartament w najbardziej prestiżowej części Gdańska przy ul Szafarnia ( inwestycja Pirelli). Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym ,przestronnej sypialni, korytarza oraz łazie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15829345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594411 15829345 Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie na II piętrze bez windy w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej.Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok66m2. Odrębna umeblowana kuchnia, która obecnie jest na etapie odświeżania i zostanie doposażona w piekarnik o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15044125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Rezydencja Wintera z widokiem na Motławę 7923124 15044125 Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Wintera, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję oraz niepowtarzalny klimat nadmotławskich terenów.Nieruchom...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15580323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowy 2-pokojowy apartament w sercu Gdańska 21770168 15580323 Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy 2-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej inwestycji Waterlane Island. Budynek położony jest w samym centrum Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie Spichrzów. Do dyspozycji najemcy jest w pełni umeblowany salon ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (83 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15891129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupokojowy apartament z miejscem postojowym 27889677 15891129 Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - przy ul. Św. Barbary, tuż przy Motławie i gdańskiej Marinie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni oraz łazienki. Wnę...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (71 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15808445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie z widokiem na Gdańską Marinę 26396518 15808445 Funkcjonalne mieszkanie położone w inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów.  To zdecydowanie projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego dziedzictwa i historycznej zabudowy. Apartament posiada bezpośredni widok na Motławę i przystań ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (114 zł/m2)

1
1
35 m2
2024
15820166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe mieszkanie w standardzie premium 26651265 15820166 Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w nowo wybudowanej inwestycji Murapol Portovo, która została oddana do użytku w 2025 roku. To nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie, które szuka swojego pierwszego najemcy. Nieruchomość dostępna od połowy kw...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (100 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15468865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z widokiem na Motławę 19246543 15468865 Do wynajmu długoterminowego oferujemy nowoczesny apartament w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku nad samą Motławą w inwestycji River Front. Mieszkanie gustownie wykończone, w pełni wyposażone.Pomieszczenia- przestronny pokój dzienny z balkonem oraz wid...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15849629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie obok galerii Madison w Gdańsku 26977048 15849629 Komfortowe mieszkanie na wynajem położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku-przy ul. Rajskiej, w samym sercu Śródmieścia. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta oraz szybki dostęp do pełnej in...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
61 m2
-
15890014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27867284 15890014 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Gdańska. Idealne dla singla lub pary szukających klimatycznego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz uroków gdańskiej Starówki. LOKALIZACJA:Nieruchomoś...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959