• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Katowice

Znalezionych ofert: 107

14373002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2683217 14373002 Prezentowany lokal składa się z: - Salonu(bardzo dobrze doświetlony - narożne ułożenie w budynku) z Aneksem Kuchennym. - Sypialni + Garderoby. - Łazienki wyposażonej w prysznic. - Przedpokoju. + Opcjonalnie możliwość wynajęcia miejsca parkingowego ...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 350 PLN (59 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15881814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dębowe Tarasy 3 pokoje m. garażowe nowe 27649620 15881814 Oferujemy do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w budynku z windą i składa się z salonu z dużym balkonem połączonego z aneksem kuchennym , osob...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

2 700 PLN (45 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15752558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25169312 15752558 Przedstawiam ofertę wynajmu nowego mieszkania - czeka na pierwszego najemcę! Katowice Centrum ul. 3 Maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz podwórka. Lokal ok 50m2 składa się z: - Du...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 950 PLN (59 zł/m2)

1
-
50 m2
-
15768103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25534894 15768103 Przedstawiam ofertę wynajmu nowego mieszkania - czeka na pierwszego najemcę! Katowice Centrum ul. 3 Maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz podwórka. Lokal ok 55m2 składa się z: - Du...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

3 100 PLN (56 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15881730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27646392 15881730 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Katowicach,ul. Modrzewiowa w dzielnicy KoszutkaBogucice.Mieszkanie na 2-gim piętrze w 10-piętrowym bloku, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i dużego balkonu.Stan mieszk...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

3 500 PLN (50 zł/m2)

4
-
70 m2
1979
15491314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 19757341 15491314 Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i internet Kaucja 18 000zł Wynagrodzenie biura nieruchomości 7000 zł brutto Komfortowy, dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum Katowic, zajmujący dwie ostatnie kondygnacje wyremontowan...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

5 500 PLN (26 zł/m2)

6
-
210 m2
-
15870698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27437839 15870698 FOR ENGLISH PLS SCROLL DOWN Lokalizacja PREMIUM - Osiedle Franciszkańskie, Ligota Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kijowskiej, na prestiżowym Osiedlu Franciszkańskim w dzielnicy Ligota, Katowice . To lokali...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 999 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
2015
15171595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11602082 15171595 Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku wyposażony jest w windę, rowerownię oraz garaż podziemny.Mieszkanie s...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

1 800 PLN (30 zł/m2)

2
1
60 m2
2014
14029187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2341735 14029187 POWIERZCHNIA BIUROWA MIESZKANIOWA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI!!! Przedstawiamy Państwu lokal w budynku 3 kondygnacyjnym zlokalizowanym w Katowicach przy ul. Górnika (niespełna 50 metrów od ulicy Korfantego) . Łączna p...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

3 950 PLN (37 zł/m2)

4
-
108 m2
-
15862412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27226247 15862412 MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA ! OFERTA na wyłączność. Pragniemy przedstawić Państwu ofertę mieszkań na wynajem w południowej części centrum Katowic - kamienica. Opisane poniżej mieszkanie którego dotyczy przykładowa oferta, jest w trakcie...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15857126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27114078 15857126 ========Katowice, Osiedle Franciszkańskie!! ========= Do wynajęcia mieszkanie na Osiedlu Franciszkańskim. Wolne od 1 luty 2026. Mieszkanie umeblowanie i wyposażone w wysokim standardzie. Na powierzchnie około 40m2 składa się: - przedpokój- duża szafa...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15850168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26989610 15850168 Katowice Ligota na wynajem pokój w mieszkaniu funkcjonalnym dobrze wyposażonym mieszkaniu - ul. Zielonogórska. Oferujemy na wynajem pokój w bardzo funkcjonalnym dwupokojowym mieszkaniu w południowej dzielnicy Katowic-Ligocie. Mieszkanie w do...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

950 PLN (95 zł/m2)

1
-
10 m2
-