• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 26

15815273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26645578 15815273 Do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój. M...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
-
22 m2
1957
15887660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790118 15887660 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
-
45 m2
2019
15896200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27973048 15896200 Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 Wynajem na min. 24 miesiące. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Słowackiego w centrum Kielc. Wys. pomieszczeń: ok. 3,5 m. W skł...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (21 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15896201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27973050 15896201 Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie, o pow. 145,99 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze , w bloku z 2009r. przy ul. Wojska Polskiego. Korzystna lokalizacja: blisko centrum, wygodny dojazd z każdej części miasta, w pobliżu liczne sklepy i punkty usługo...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 500 PLN (38 zł/m2)

4
-
145 m2
2009
15868713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27388843 15868713 Do wynajęcie przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z WC oraz przestronnego salonu z aneksem kuchen...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (42 zł/m2)

2
-
33 m2
1960
15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15858308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27145742 15858308 Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m² , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: s alon z wyjściem na dużą loggie, sypialnia, oddzielna wi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (29 zł/m2)

2
-
48 m2
1965
15858313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146250 15858313 Do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 199 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15893482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27913503 15893482 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane (łó...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (33 zł/m2)

3
-
75 m2
2008
14772646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 186252 14772646 Wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w wieżowcu w Centrum przy ul. Chęcińskiej. W skład nieruchomości wcho...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15820849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645584 15820849 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą , w samym ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 PLN (27 zł/m2)

3
-
72 m2
1993