• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 54

15892661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27899515 15892661 Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie o powierzchni 45m kw. zlokalizowane w kameralnym budynku z 2004 roku. Mieszkanie w pełni wyposażone, zadbane (ok. 1,5 roku temu przeszło generalny remont). Dla chętnych do wynajęcia też duży garaż. LOKALIZACJA Dok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
2004
15539442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813505 15539442 ATRAKCYJNY APARTAMENT 2 POKOJOWY KROWODRZA GÓRKA- panorama Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny dwupokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia - nowoczesny, klimatyczny. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2010
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15892379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898649 15892379 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990
15824093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26595114 15824093 Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, Kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na trzecim piętrze kameralnego, monit...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (54 zł/m2)

3
-
67 m2
2001
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15824180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646732 15824180 MIESZKANIE DO WYNAJECIA 2- POKOJE UL. WROCŁAWSKA IDEALNA OFERTA DLA SINGLA, PARY, OSÓB STUDUJĄCYCH A TAKŻE SENIORA Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Wrocławskiej. Usytu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
1980
15890844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883702 15890844 KROWODRZA - NOWA I KAMERALNA INWESTYCJA. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kujawskiej, w okolicy Placu Axentowicza oraz Placu Inwalidów. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
2022
15885004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27715276 15885004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu mieszkalnego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta.Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni około 66,08 m², usytuowany na pierwszym piętrze wyremontowanej k...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 990 PLN (60 zł/m2)

3
1
66 m2
1930
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975