• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 57

15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15664550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23554471 15664550 Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Lubicz w Krakowie. Mieszkanie ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
-
45 m2
2014
15845485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26861707 15845485 Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta. Lokal oferuje piękny widok na zabytkową...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
46 m2
1930
15760017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25349497 15760017 Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu w prestiżowej inwestycji. Angel Wawel...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (88 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15895213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27960766 15895213 Do wynajęcia stylowo wykończone mieszkanie położone na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku ( poczatąk ulicy Starowiślnej)Powierzchnia apartamentu wynosi 36 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli . W jego skład wchodzą dwa pokoje ( ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15894963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27953262 15894963 JASNE PO GENRALNYM REMONCIE MIESZKANIE TYPU STUDIO Z ANTRESOLĄ PRZY PLACU NOWYM W SERCU DZIELNICY KAZIMIERZ, STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI: To ciche mieszkanie znajduje się na 2 . piętrze kameralnej kamienicy , jego pow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
1800
15487297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19667594 15487297 Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Ulica ta znajduje się między Ryn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (109 zł/m2)

3
-
55 m2
1890
15487293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19667592 15487293 Oferta Wynajmu Nieruchomości w Sercu Krakowa Lokalizacja: ul. Wojciecha Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, położonej w sercu Krakowa, tuż między tętniącym życiem Rynkiem Gł&o...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
-
45 m2
1890
15868755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27390191 15868755 Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m² , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta . Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, z widokiem na Wawe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (54 zł/m2)

4
-
120 m2
-