• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Trynitarska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Trynitarska

Znaleźliśmy 476 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Kraków

15257564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14014080 15257564 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu 3 pokojowy apartament na wynajem przy ul. Madalińskiego w Krakowie. Apartament p...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 250 PLN (89 zł/m2)

3
-
70 m2
2019
12566394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 876326 12566394 W ofercie do wynajmu lokale mieszkalne położone w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Budynek składa się z: PIWNICA - powierzchnia ok. 100 m kw. może być zaadoptowana jako hala garażowa lub magazyn PARTER - otwarta powierzchnia biurow...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
-
30 m2
2018
15886782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766896 15886782 TL Real Estates offers for rent a huge apartment situated on the 4th floor of a modern building that is part of the prestigious complex “Apartamenty Ludwinów” located in a beautiful area of the Vistula River bank, near the center of Cracow, Kazimierz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

3
1
151 m2
2008
15467126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19204810 15467126 Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - Reduta! LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Prądnik Czerwony, przy ul. Reduta. To miejsce idealnie łączy komfort miejskiego życia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
46 m2
2019
15452034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18876959 15452034 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie Bieżanów-Prokocim ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o po...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
40 m2
1998
15845998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26873392 15845998 DO WYNAJĘCIA ZUPEŁNIE NOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DOBREGO PASTERZA Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -2 Sypialni -Łazienki -Przedpokoju -Balkonu Mamy przy...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (65 zł/m2)

3
-
48 m2
2019
15798402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26167269 15798402 Opis nieruchomości: Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 97 m.kw., piękne, widokowe, mieszkanie 4- pokojowe w Dzielnicy Prądnik Biały, ul. Feliksa Konecznego 4. Mieszkanie w wysokim standardzie, położone jest na IV piętrze budynk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (40 zł/m2)

4
-
96 m2
1992
15281836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14643864 15281836 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 40,85m2 przy ul. Rydlówka dzielnica Podgórze ( cześć po stronie McDonalda). Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy element, usytuowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym z 2019 roku. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15819841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26618875 15819841 Homfi prezentuje apartament o powierzchni 42 m² przy ul. Piastowskiej w inwestycji “Piastowska Residence”LOKALIZACJAApartament mieści się w sercu dzielnicy Krowodrza, w bezpośrednim sąsiedztwie Błoń oraz parku Jordana. Jest to idealna lokalizacja dla...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (76 zł/m2)

2
-
42 m2
2021
15774743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25657653 15774743 Posiadamy klucze do nieruchomości! Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej, to mieszkanie oferuje najlepszą cenę do jakości!3 pokoje Balkon Po remoncie ParkingOs. Na Stoku to spokojna, zielona część Nowej Huty z pełną, codzienną infrastrukturą. W najb...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 PLN (49 zł/m2)

3
-
40.59 m2
-
15807143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26362479 15807143 Do wynajęcia od zaraz, 24m studio na 5-tym piętrze budynku apartamentowego, os. Mozarta ul. Bociana Siewna, Prądnik Biały.Obok znajdują się biurowce: Vinci, Opolska, EPAM, O3 Business Campus, Quattro business park.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 PLN (75 zł/m2)

1
1
24 m2
2007
15817913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26596550 15817913 DOSTĘPNE OD 1 MARCA!LOKALIZACJABudynek usytuowany jest nieopodal centrum handlowego Galeria Bronowice oraz Factory Kraków. Jest to lokalizacja świetna zarówno dla osób pracujących, jak i chcących zaznać relaksu w spokojnej zielonej okolicy.Okolica za...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (64 zł/m2)

2
1
41.51 m2
2022