• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Piastów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Piastów

Znaleźliśmy 474 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Kraków

15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze (kilka wind) sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu zna...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 180 PLN (87 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15884326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27699409 15884326 Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38,5m2 , położone na 3 piętrze budynku przy Ul. Ks.Józefa Meiera. Mieszkanie jest odświeżone po remoncie i gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuchennym - łazi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2006
15868658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27388634 15868658 Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla pracowników, położone w Krakowie na Osiedle Kazimierzowskie. Lokal o funkcjonalnym układzie, odpowied...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (118 zł/m2)

2
-
38 m2
1969
15860791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27184488 15860791 Centrum Krakowa 63 m² 2 pokoje Kamienica Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m² z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie z widokiem i dużym dostępem światła dzienneg...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
63 m2
1955
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15686586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23947453 15686586 Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - tuż przy Wiśle i w sercu Zabłocia. Idealny dla pary, rodziny lub os...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
55 m2
2017
15664550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23554471 15664550 Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Lubicz w Krakowie. Mieszkanie ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
-
45 m2
2014