• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Nowa Ruda Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ruda i Ogrodowa

Znaleźliśmy 15 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Nowa

15484971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19600665 15484971 Kupujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 55,5 m2 (Osiedle 6. Dzielnica , Nowa Sól, ul. Konstruktorów). Wykończone i urządzone w wysokim standardzie, zaprojektowane indywidualnie przez renomowanych projektantów wnęt...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

4 000 PLN (73 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15862382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27224999 15862382 Do wynajęcia mieszkanie w Nowej Rudzie przy ul. Ogrodowej.Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku na 1. piętrze.Na powierzchnię 26 mkw składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, duża sypialnia i łazienka.Mieszkanie wyposażone jak na zdjęciach...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

1 200 PLN (46 zł/m2)

2
1
26 m2
1970
15792672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26024451 15792672 LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się przy ul. Ciesielskiego w Krakowie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie chcących mieć szybki dostęp do centrum miasta.W pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, pie...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 199 PLN (68 zł/m2)

3
2
62 m2
-
15497528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19881055 15497528 Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,62m2, zlokalizowane przy ulicy Sołtysowskiej 12 w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest na monitorowanym, strzeżonym całodobowo osiedlu w inwestycji Fajny Dom ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (65 zł/m2)

2
1
35.62 m2
-
15774743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25657653 15774743 Posiadamy klucze do nieruchomości! Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej, to mieszkanie oferuje najlepszą cenę do jakości!3 pokoje Balkon Po remoncie ParkingOs. Na Stoku to spokojna, zielona część Nowej Huty z pełną, codzienną infrastrukturą. W najb...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 PLN (49 zł/m2)

3
-
40.59 m2
-
15756545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25256087 15756545 Nowa Huta - os. Urocze 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie do wynajęcia Do wynajęcia świeżo odświeżone, niezwykle jasne i wyposażone mieszkanie zlokalizowane na zielonym i spokojnym osiedlu Uroczym - jednej z najbardziej klimatycznych, his...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15868658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27388634 15868658 Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla pracowników, położone w Krakowie na Osiedle Kazimierzowskie. Lokal o funkcjonalnym układzie, odpowied...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (118 zł/m2)

2
-
38 m2
1969
15819010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26599817 15819010 Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe z jasną kuchnią, łazienką i dwoma balkonami. Jeden to klasyczny balkon, drugi francuski. Znajduje się na drugim piętrze na os. Centrum A10 przy Placu Centralnym w Krakowie. Mieszkanie jest jasne, umeblowane z wyp...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
-
46 m2
1956
15852790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27040319 15852790 W ofercie do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie 51,49 m2 z oddzielną, jasną kuchnią w sercu starej Nowej Huty na osiedlu Górali. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na 2 piętrze 2 pięt...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
-
51 m2
1952
15885315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27723672 15885315 Odkryj niepowtarzalną okazję zamieszkania w samym centrum Zamościa! To przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 180 m to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort, styl i funkcjonalność. Wyobraź sobie swoje wymarzone mieszkan...

Zamość (Nowa osada) (Lubelskie, gm. Zamość)

3 000 PLN (17 zł/m2)

4
2
180 m2
2005
15886080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747032 15886080 Do wynajęcia rozkładowe, mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Teatralnym. Po remoncie 2 lata temu.Mieszkanie skłąda się z 2 niezależnych pokoi ( jeden z niewielkim balkonikiem) , oddzielnej widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15889337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847332 15889337 Do wynajęcia kawalerka położona na parterze dwupiętrowego bloku - os. Willowe 3. Przedpokój: wieszaki na ubrania. Pokój: szafa, komoda, łóżko, ława, półki.Kuchnia: stół z krzesłami, szafki stojące i wiszące, lodówka, mikrofalówka, kuchenka, zlew, cza...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 PLN (56 zł/m2)

1
1
26 m2
1930