• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Zaciszna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zaciszna

Znaleźliśmy 238 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Szczecin

15887942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797892 15887942 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15720331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588683 15720331 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588681 15720327 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (98 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15736001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24863698 15736001 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Zielonego Mostu 4; - C...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 100 PLN (70 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15650041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23308150 15650041 Na wynajem przestronny, jasny lokal o powierzchni 105 m², położony na 3. piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy Deptaku Bogusława, w samym sercu Szczecina, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta. Lokal idealny pod biuro, sho...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 675 PLN (35 zł/m2)

4
1
105 m2
-
13237519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1529805 13237519 Dwupokojowe mieszkanie w nowo powstałej Kamienicy Nova z 2013 r , Szczecin Śródmieście - Centrum. Całkowita powierzchnia około 45 m2 składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz korytarza . Kuchnia pos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2013
15364083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16874144 15364083 Kawalerka w pełnej zabudowie mebli z balkonem.Siłownia i basen mieszczą się w budynku.Akceptowane małe zwierzętaOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (89 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15779468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25780824 15779468 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m², usytuowane na 1 piętrze w niskiej 4-piętrowej kamienicy z windą.W skład mieszkania wchodzi:salon o powierzchni ok. 17 m²,sypialnia (ok. 7 m²) z dużą, pojemną szafą,łazienka z WC...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (82 zł/m2)

2
1
28.16 m2
2015
15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15853935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27064934 15853935 Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku.Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym b...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (71 zł/m2)

1
1
32.28 m2
2017
15200517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 12442301 15200517 Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym i wyposażonym w meble i urządzenia gotowy do wynajmu. Mieszkanie składa się...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 PLN (66 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15882521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666720 15882521 Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina. Inwestycja z 2020 roku - nowoczesne budynki 6 piętrowe (mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
60.62 m2
2020