• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Tarnów

Znalezionych ofert: 48

15849157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26960535 15849157 Biuro KNC Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku w spokojnej i zielonej części miasta. To idealna propozycja dla singla lub pary poszukujących mieszkania z ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 000 PLN (27 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15896398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ścisłe Centrum !!! 2 pokojowe !!! 27978592 15896398 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m², usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania.Układ mieszkania:salon z aneksem kuchennym,oddzielna, ciemna sypialnia,łazienka z wanną.Mies...

Tarnów, ul. Szpitalna

2 000 PLN (57 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15896038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tarnów, Piaskówka, poddasze na ul.Brandsteattera, 2 pokojowe blisko Parku 27965918 15896038 Tarnów, Piaskówkaul. Brandsteattera Do wynajęcia słoneczne poddasze o pow. 65 m2- na 3 piętrze bloku - 2 pokojowe, z umeblowaną na wymiar kuchnią ( lodówka, pralka, kuchenka gazowa) - umeblowane w pełni- blisko Park, sklepy...

Tarnów, Brandstaettera

1 800 PLN (32 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15895000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tarnów, ul.Krakowska , 56 m2 z widokiem na Burek 27954715 15895000 Tarnów, ul.Krakowska Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej, prywatnej kamienicy - na 3 piętrze, o pow. 56 m2- pokoje przejściowe, zadbane, z otwartą kuchnią , umeblowaną - kuchnia wyposażona w lodówkę, piekarnik, ku...

Tarnów, Krakowska

1 500 PLN (27 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15891217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890888 15891217 TYLKO U NAS !!! Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m² , położone na 3. piętrze prestiżowego osiedla „Wzgórze Ablewicza” przy ul. Bł. Karoliny w Tarnowie. Lokal znajduje się...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15881098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27623777 15881098 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTarnów, ul. Gen. Bora Komorowskiego.Oferuję do wynajęcia bez pośredników, komfortowe, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Lokalizacja niedaleko al.Jana Pawła II (...

Tarnów (Grabówka) (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 700 PLN (37 zł/m2)

2
-
46 m2
2014
15649013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym !!! 23288750 15649013 Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na wynajem – 38 m², Tarnów, ul. Niedojadły Szukasz stylowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Mamy idealną propozycję! Prezentujemy nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o po...

Tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadło

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15886686 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tarnów, ul.Lwowska, 2 pokojowe w kolorach ziemi 27763823 15886686 Tarnów, ul.LwowskaDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie - o pow. 45 m2- na 3 piętrze - urządzone w przemyślanych , modnych kolorach ziemi- 2 pokoje przestronne pokoje ( gościnny z balkonem i sypialnia od strony parkingu ) - ła...

Tarnów, ul. Lwowska

1 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15886462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem funkcjonalne mieszkanie ok. 24 m² – świetna lokalizacja, Tarnów 27757447 15886462 Oferujemy do wynajęcia przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni około 24 m², położone na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Tarnowa – w bezpośrednim sąsiedztwie Akadem...

Tarnów, ul. Starodąbrowska

1 100 PLN (46 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15859225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165208 15859225 KNC Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament z ogródkiem, położony na kameralnym, nowym osiedlu Spacerowa Park, przy ul. Spacerowej – na granicy Tarnowa.Osiedle składa się z zaledwie dwóch budynków szeregowych i łącznie 20 mieszkań, c...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 500 PLN (55 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2024
15131973 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
*** NOWE OSIEDLE***MIESZKANIE 2 POKOJOWE***BLOK Z WINDĄ*** 10580410 15131973 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Tarnów, ul. Rydza Śmigłego Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym bloku z windą przy ul. Rydza Śmigłego w Tarnowie. Mieszkanie jest nowe, wykończone w podwyższonym standa...

Tarnów, ul. Edwarda Rydza-Śmigłego

1 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15873006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27509897 15873006 Mieszkanie na wynajem przy ulicy Parkowej o powierzchni 53 m² to świeżo wyremontowana przestrzeń, która daje dużą swobodę aranżacji według własnych potrzeb. Lokal jest nieumeblowany, co pozwala urządzić wnętrze w swoim stylu – bez kompromisów i dopas...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 400 PLN (45 zł/m2)

3
1
53 m2
-