• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 184

15097154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia! Powiśle - genialna lokalizacja, słoneczne, ciche! 9732501 15097154 Słoneczne mieszkanie na Warszawskim Powiślu! Fantastyczna lokalizacja, dookoła zieleń, parki, bardzo dobrze skomunikowane. Fajny rozkład, kuchnia z oknem, łazienka z oknem, czyste, cisza. Idealne dla singla lub pary! Blisko nad Bulwary Wiślane i do c...

Warszawa (Śródmieście), Okrąg 6c

2 950 PLN (80 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15886232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament | 142m2 | 2 sypialnie 27750675 15886232 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 142 m² z panoramicznym widokiem i werandą, tuż przy Parku Mirowskim, a jednocześnie po sąsiedzku z Ogrodem Saskim.Został on zaprojektowany z uwzględnieniem najd...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (176 zł/m2)

3
2
142 m2
2010
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
15863790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 2 pokoje mieszkanie TOP LOKALIZACJA 27256890 15863790 Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Warszawy – przy ul. Kruczej, tuż przy Alejach Jerozolimskich.To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum wydarzeń i mieć wszystko w zasięgu kilku ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

2
1
55 m2
1962
15845580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem prestiżowe biuro Al. Ujazdowskie 90m2 26863611 15845580 Oferujemy do wynajęcia elegancką powierzchnię biurową o metrażu 90 m², mieszczącą się w reprezentacyjnej, zabytkowej Kamienicy Lindenfelda przy Alejach Ujazdowskich 16 w Warszawie.Biuro jest w pełni umeblowane i gotowe do użytku – idealne dla kancela...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 800 PLN (164 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15889105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 4 pok 96m2, taras 31m2 Matejki przy Sejmie 27844669 15889105 Dwupoziomowy apartament 96 m² z tarasem 31 m² – ul. Matejki , serce Warszawy. Świeżo po generalnym remoncie.LOKALIZACJA: Ulica Jana Matejki to jeden z najbardziej ekskluzywnych i bezpiecznych punktów na mapie stolicy. Położenie w bezpośrednim sąsiedz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 450 PLN (98 zł/m2)

4
2
96 m2
1966
15889342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super dwa pokoje na Muranowie Pokorna 2 27847639 15889342 Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m² położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Pokornej 2 w Warszawie. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Muranowa, tuż obok stacji metra Dw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (103 zł/m2)

2
1
39 m2
2016
15895398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962996 15895398 Opis nieruchomości Oferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w centrum Warszawy. Budynek wyposażony jest w recepcję, ochronę or...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (151 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15895466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962942 15895466 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon - 2 Sypialnie - Gabinet Sypialnia - 2 Łaz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (59 zł/m2)

3
2
93 m2
-
15895598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27962226 15895598 Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m² w samym sercu Warszawy (Śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodny dostęp, a jednocześnie spokój mimo centralnej lokaliz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15895473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962999 15895473 Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Do mieszkania przynale...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 PLN (72 zł/m2)

2
1
33.48 m2
1966
15895484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962028 15895484 Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy, tuż obok Hali Koszyki i Politechniki War...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (93 zł/m2)

3
1
75 m2
1920