• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Wilanowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilanowska

Znaleźliśmy 1,240 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa

15895484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962028 15895484 Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy, tuż obok Hali Koszyki i Politechniki War...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (93 zł/m2)

3
1
75 m2
1920
15895403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961994 15895403 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Skarbka z Gór 23B na warszawskiej Białołęce.Lokal znajduje się w kameralnym, niskim budynku z 2008 roku i stanowi idealną propozycję dla singla lub pary poszukuj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2008
15896592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982634 15896592 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne spr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15896575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982611 15896575 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię składają się:- Salon.- Kuchnia.- Sypialnia.- Łazienka z prysznicem.- ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (95 zł/m2)

2
1
42 m2
1958
15896574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27982609 15896574 Oferuję na wynajem ciche, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2.Mieszkanie znajduję się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Dobrze skomunikowane, szybki dojazd do centrum.Na powierzchnię składa się:- salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15896573 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27982608 15896573 Oferuję na wynajem elegancki apartament o powierzchni 128 m² usytuowany na siódmym piętrze w budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. Do mieszkania przynależą dwa...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
128 m2
1995
15895474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963006 15895474 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej. Dostęp do miejsca postojowego w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (71 zł/m2)

2
1
51 m2
2012
15895398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962996 15895398 Opis nieruchomości Oferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w centrum Warszawy. Budynek wyposażony jest w recepcję, ochronę or...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (151 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15895772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962993 15895772 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2013.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w pe...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2013
15895543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962959 15895543 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława Pożaryskiego. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe na p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
83 m2
2024
15895468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962958 15895468 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 1980 roku. Najważniejsze cech...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15895466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962942 15895466 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon - 2 Sypialnie - Gabinet Sypialnia - 2 Łaz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (59 zł/m2)

3
2
93 m2
-