• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 1 234

15849207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26961593 15849207 Do wynajęcia wygodne, jednopokojowe mieszkanie w Śródmieściu Południowym o powierzchni 35 m2, usytuowane na drugim pietrze w pięciopiętrowej zadbanej kamienicy z 1955 roku z windą. Układ mieszkania: - duży jasny pokój dzienny - osobna, widna i prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (80 zł/m2)

1
-
35 m2
1955
15797559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26152251 15797559 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Targówek, ul. Palestyńska Blisko Parku Bródnowskiego Na wynajem funkcjonalne, narożne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone przy ul. Palestyńskiej na warsz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
2001
15844359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26833081 15844359 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 46m2.Składa się z:- pokoju dziennego 15m2,- oddzielnej, widnej kuchni 5m2,- dwóch pokoi - 8,8m2 i 8,9m2,- łazienki 4,5m2,- przedpokoju 3,8m2.Mieszkanie jest ustawne i dobrze doświetlone - ekspozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (76 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15820746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26613619 15820746 Trzy pokojowe mieszkanie w klimatycznej, prestiżowej kamienicy z 1937r ( Dom M. Saidmana) Właściciele zadbali o przywrócenie standardu apartamentu łącznie z jego umeblowaniem i wyposażeniem do jego stylu z lat 30 XX w. Salon z dużym balkonem, obs...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (93 zł/m2)

3
-
74 m2
1937
15835941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26706959 15835941 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, - kuchnia z oknem oraz pełnym wyposażeniem, - łazienka z pryszn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (95 zł/m2)

1
-
37 m2
2022
15286693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14774066 15286693 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - pokój - sypialnia, - pokój - sypialnia, - łazienka ok 3m2, - przedpokój. Mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone. Dwie odd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (90 zł/m2)

3
-
50 m2
1950
15598068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupokojowe 38 m2 blisko Rondo ONZ 22132853 15598068 Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro ONZ, autobusy i tramwaje, Dworzec Centralny i Złote Tarasy.Mieszkanie jest jed...

Warszawa (Wola), Złota

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15830001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie 26657966 15830001 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65,18m2, piętro 35 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Liwieckiej, Praga-Południe Gocławek.Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta do uzgodnienia.Cena: 4000 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

3
-
65 m2
2013
15818200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne studio w centrum przy metrze, garaż 26610672 15818200 Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia 32m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Sokołowskiej, Wola Młynów.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 3000 zł + 650 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Wymagana ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (94 zł/m2)

1
-
32 m2
2014
15816196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, eleganckie 2 pokoje przy Pl. Wilsona 26609599 15816196 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1960r, przy ul. Adama Mickiewicza, Żoliborz Stary Żoliborz.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 5 000 zł + 1 050 zł czynsz administracyjny i zalicz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
15807913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią blisko metra 26382726 15807913 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 23 bez windy w budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki, Ursynów Natolin.Wygodne, jasne, ustawne, bardzo dobrze doświetlone, idealne dla singlasingielki, pary, dwójki studentów, niewielkiej rodziny. Cena: ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (57 zł/m2)

2
-
54 m2
1986
15784953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne dwa pokoje w spokojnej okolicy 25864538 15784953 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Milenijnej, Białołęka Tarchomin.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 2450 zł + 750 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 2800 zł. W cenie t...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 PLN (57 zł/m2)

2
-
43 m2
2007