• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 1 227

15811529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26436032 15811529 homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowym budynku Art Deco MokotówLOKALIZACJA Nieruchomość położona jest przy ul. Zdziechowskiego, na warszawskim Mokotowie, w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się części ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 250 PLN (118 zł/m2)

2
1
36 m2
2022
15826746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625526 15826746 Dostępne od lutego!! 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycjiLOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 45a na Pradze Północ. Jest to nowe osiedle Prestovia House, świeżo wybudowane od dewelopera Develia. Lokalizacja jest dość bl...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (87 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15793022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26029695 15793022 Przedstawiam Państwu piękne nowe 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum - 19Dzielnica.Dostępne od 1 stycznia 2026!LOKALIZACJA:19 Dzielnica przy ul. Kolejowej. Kompleks zaprojektowany przez prestiżową pracownię JEMS Architekci, charakteryzuje się nowocz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 799 PLN (100 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15819626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26618452 15819626 Do wynajęcia mieszkanie po odnowieniu, zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Modlińskiej 73 A w Warszawie, w bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, oddzieln...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (70 zł/m2)

2
1
33 m2
2015
15363891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wola, ul. Chmielna 73a, 2-pokojowe, od zaraz 16870309 15363891 Do wynajęcia od 13 lutego mieszkanie 2-pokojowe, 34 m² - Chmielna 73AOferuję na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Chmielnej 73A. Lokal składa się z pokoju dziennego, aneksu kuc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15815135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26619523 15815135 Mam zaszczyt zaprezentować Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pięknej 3!!! 4,5 WYSOKIE !!! W kamienicy. Z antresolą.Mieszkanie w całości odmalowano na biało.Dwie osobne sypialnie, salon z kominkiem, oddzielna kuchnia.Lokalizacja:ul. Piękn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 999 PLN (79 zł/m2)

3
1
76 m2
1910
15816151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26615996 15816151 Na wynajem oferuję komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Tomasza Zana 14 na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal zaprojektowano w nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o wygod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (59 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15789329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25936482 15789329 Do wynajęcia nowoczesne, unikatowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46,6 m², zlokalizowane przy ul. św. Bonifacego 8385 na warszawskim Mokotowie (Sadyba). Lokal idealny dla osób, które szukają gotowego, funkcjonalnego mieszkania w zielonej, spoko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (90 zł/m2)

3
1
46.6 m2
-
15822393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26612045 15822393 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMarina Mokotów to osiedle nowoczesnych apartamentowców w otoczeniu parku i zieleni z rozległą strefą spacerową z oczkami wodnymi i miejscami rekreacji. Doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację.Mieszkanie na ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 490 PLN (65 zł/m2)

2
-
54 m2
2004
15807683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26376775 15807683 Tylko u nas!!!Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z przestronną, jasną i oddzielną kuchnią.LOKALIZACJASpokojna okolica w sąsiedztwie redakcji Agora S.A oraz Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. W niedalekiej odległości Łazienki Królewskie or...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46.39 m2
-
15742172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24985383 15742172 ---------- for English check below ----------Mieszkanie idealne na gabinet kosmetyczny lub inną działalność gospodarczą.W pobliżu:- sklepy- banki- szkoły- autobus- tramwaj- Metro Młociny- galeria Pólnocna- parki i las Bielański- itd.Do ceny najmu nal...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (75 zł/m2)

2
1
52 m2
2019
15824523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26611989 15824523 Mam zaszczyt zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie idealne dla rodziny bądź grupy znajomych.LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się pod adresem Przy Bażantarni 11. Lokalizacja gwarantuje dobrą komunikację z dogodnym dojazdem do centrum miast...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (36 zł/m2)

4
2
84 m2
2000