• Nieruchomości na wynajem

Lokal Komercyjny lokal biurowy

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 5m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 549 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Pegaz

*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.
**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają ceny od. Mogą one ulec zmianie w zależności od wybranego wariantu oraz zakresu usług.

Błyskawicznie zaznacz swoją obecność dzięki natychmiastowemu profesjonalnemu adresowi siedziby firmy i niezbędnym usługom biura wirtualnego. Wybierz spośród tysięcy lokalizacji, aby prowadzić działalność tam, dokąd zabierze Cię biznes

Zapewnij swojej firmie nowoczesną siedzibę w budynku B w biurowcu Pegaz w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Rozwiń swoją sieć kontaktów i pracuj wydajnie w stylowych, kreatywnie urządzonych wnętrzach z widokiem z III piętra na tętniące życiem miasto.

Skorzystaj z łatwego dojazdu dzięki pobliskim liniom autobusowym i tramwajowym lub zaparkuj własny pojazd na miejscu. Po pracy możesz odkrywać restauracje, sklepy i bary w tej dynamicznej okolicy lub orzeźwić umysł, spacerując w pobliskim parku.

Wybierając wirtualne biuro Regus, zyskujesz:
● wybór opcji, od lokalnego adresu biznesowego po numery telefonu i dostęp do przestrzeni do pracy;
● profesjonalny personel recepcji, który powita gości;
● całodobowe wsparcie klienta;
● możliwość nawiązywania kontaktów i uczestniczenia w regularnie organizowanych wydarzeniach dla społeczności;
● możliwość przekazywania poczty — codziennie, raz w tygodniu lub na życzenie;
● wybór regionalnego lub krajowego numeru telefonu;
● profesjonalną usługę odbierania połączeń telefonicznych;
● pomoc administracyjna
● dostęp do powierzchni biurowych i przestrzeni coworkingowych na własnych zasadach, kiedy tylko potrzebujesz.

Wyślij zapytanie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15819314
  • Data publikacji: 28 kwietnia 2026 15:58 (21 dni temu)
  • Liczba pokoi: 11

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław ,
Regus IWG

Regus IWG

+48XXXXXX681
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Wrocław

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15819314

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

549 PLN

110 zł/m2
Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Regus IWG

+48222639681

Główne cechy:

  • Powierzchnia 5m2
  • Pokoje 11

Opis - Lokal biurowy

Wybierając wirtualne biuro Regus, zyskujesz:
● profesjonalny personel recepcji, który powita gości;
● całodobowe wsparcie klienta;