- Nieruchomości na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki-
- Powierzchnia 33m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 3 000 PLN
- MiastoKraków
- Rok budowy2012
Opis szczegółowy
|
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Myśliwska - Płaszów
Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,74 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku z 2012 roku, przy
ul. Myśliwskiej w Krakowie - w spokojnej i zielonej części Płaszowa.
Mieszkanie idealne dla singla lub pary, którzy cenią wygodę, dobrą komunikację oraz bliskość terenów rekreacyjnych.
Układ mieszkania:
jasny salon z aneksem kuchennym,
oddzielna, ustawna sypialnia,
funkcjonalna łazienka,
przedpokój z miejscem do przechowywania,
balkon (3,3 m²) - idealny na poranną kawę lub odpoczynek po pracy.
Mieszkanie jest zadbane, nowoczesne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Wynajmowane z pełnym wyposażeniem.
Budynek i osiedle:
nowoczesny blok z 2012 roku,
teren ogrodzony i monitorowany,
wjazd przez szlaban tylko dla mieszkańców,
dostęp do wózkowni i rowerowni,
estetyczne i zadbane części wspólne.
Opłaty:
czynsz najmu: 3000 zł
czynsz administracyjny: ok. 500 zł,
dodatkowo płatny prąd według zużycia,
ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej,
brak gazu w mieszkaniu.
Lokalizacja:
Ul. Myśliwska to świetne miejsce do życia - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazdem do centrum Krakowa.
W pobliżu znajdują się:
przystanki komunikacji miejskiej,
sklepy i punkty usługowe,
tereny spacerowe i ścieżki rowerowe,
Zalew Bagry - idealny na spacery, jogging czy rekreację.
To doskonałe połączenie miejskiej wygody z bliskością natury.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
To miejsce, w którym po prostu dobrze się mieszka.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację - to oferta, którą warto zobaczyć na żywo!
Prezentacja mieszkania jest bezpłatna po podpisaniu umowy pośrednictwa.
Biuro pobiera jednorazową prowizję przy podpisaniu umowy najmu.
POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA.
Bracia Sadurscy
Izabela Bułat
Kom.: XXXXX819
Email: Adres email ukryty
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie: Adres www ukryty
Skontaktuj się z nami, a nasi agenci znajdą mieszkanie, które spełni wszystkie Twoje wymagania!
Komunikacja publ.: autobus |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 200 |
Odl. do sklepu [m]: 50 |
Odl. do szkoły [m]: 150 |
Winda: TAK |
Liczba wind: 1 |
Rozkład: jednostronne rozkładowe |
Usytuowanie: jednostronne |
Drzwi antywłamaniowe: TAK |
Min. okres naj. (mies.): 12 |
Opłaty w czynszu: wywóz śmieci, Winda, sprzątanie, ogrzewanie, monitoring, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja |
Opłaty wg liczników: prąd |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Garaż: brak |
Stan lokalu: bardzo dobry |
Okna: PCV |
Instalacje: dobre |
Balkon: jest |
Liczba balkonów: 1 |
Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 3,3000 |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 33,7400 |
Rok budowy: 2012 |
Liczba pokoi: 2 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 2,6000 |
Liczba sypialni: 1 |
Podłogi pokoi: panele podłogowe |
Ściany pokoi: malowane |
Wyposażenie pokoi: meble - nowego typu |
Typ kuchni: aneks kuchenny - połączony z jadalnią |
Rodzaj kuchni: aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
Podłoga kuchni: płytki, panele |
Wyposażenie kuchni: stała zabudowa, sprzęt AGD |
Typ łazienki: razem z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: nowego typu |
Podłoga łazienki: płytki |
Wyposażenie łazienki: WC, wanna, umywalka, pralka, lustro |
Ściany łazienki: malowane |
Wyposażenie dodatkowe: szafki, lustro |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: płytki |
Ściany przedpokoi: malowane |
Wyposażenie przedpokoi: szafa zabudowana, szafa, domofon |
Typ kaucji: jednomiesięczna |
::LINK DO STRONY |
Adres www ukryty
::KONTAKT DO AGENTA |
Izabela Bułat |
XXXXX819 |
Adres email ukryty
::DANE BIURA |
Oddział BS3, Przewóz |
Przewóz 47/1 piętro |
31-509 Kraków |
12XXXXX-00
--------------------------
::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.
::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na Adres www ukryty
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893617
- Data publikacji: 15 maja 2026 18:37 (1 godzinę temu)
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 2 / 5
Film:
Wirtualna wizyta:
Mapa
Małopolskie, Kraków, Podgórze ,
Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Kraków, Podgórze
nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15893617
3 000 PLN
91 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 33m2
- Pokoje 2
- Rok budowy 2012
Opis - Mieszkanie
|
Budynek i osiedle:
nowoczesny blok z 2012 roku,
teren ogrodzony i monitorowany,
wjazd przez szlaban tylko dla mieszkańców,
dostęp do wózkowni i rowerowni,
estetyczne i zadbane części wspólne.
Opłaty:
czynsz najmu: 3000 zł
czynsz administracyjny: ok. 500 zł,
dodatkowo płatny prąd według zużycia,
ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej,
brak gazu w mieszkaniu.
Lokalizacja:
W pobliżu znajdują się:
przystanki komunikacji miejskiej,
sklepy i punkty usługowe,
tereny spacerowe i ścieżki rowerowe,
Zalew Bagry - idealny na spacery, jogging czy rekreację.