• Nieruchomości na wynajem

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 33m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 2 800 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni ok. 32 m², położone w nowoczesnym budynku przy ul. Pszennej w samym sercu Gdańska.

To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w ścisłym centrum , kilka minut spacerem od Starego Miasta, Motławy oraz najważniejszych punktów miasta, takich jak Fontanna Neptuna czy Galeria Forum. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku i jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Układ mieszkania:
-salon z aneksem kuchennym
-łazienka z prysznicem
-przedpokój

Wnętrze i standard:
Mieszkanie urządzone w jasnym, neutralnym stylu dominują funkcjonalne rozwiązania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Strefa dzienna łączy część wypoczynkową z kuchnią , co daje komfort codziennego użytkowania. Aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty AGD (lodówka, płyta, pralka), a układ mieszkania pozwala na wygodne wydzielenie strefy do życia i pracy. Łazienka utrzymana w nowoczesnym standardzie, z kabiną prysznicową. To mieszkanie jest praktyczne, łatwe w utrzymaniu i idealne dla singla lub pary.

Dodatkowe atuty:
-nowoczesny, estetyczny budynek
-ścisłe centrum Gdańska
-kilka minut spacerem do Starówki i Motławy
-w pobliżu Fontanna Neptuna i Galeria Forum
-pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, usługi
-bardzo dobra komunikacja miejska

Lokalizacja:
Ul. Pszenna, topowa lokalizacja w Gdańsku. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy oraz tereny spacerowe. Bliskość komunikacji miejskiej zapewnia szybki dostęp do każdej części miasta.

Warunki najmu:
czynsz najmu: 2800 zł
opłaty administracyjne: ok. 850 zł
prąd: według zużycia
kaucja: 4000 zł
najem długoterminowy (min. 12 miesięcy)

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895643
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:52 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście ,
Matteo Agostini

Matteo Agostini

+48XXXXXX266
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na wynajem - Gdańsk, Śródmieście

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15895643

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 800 PLN

85 zł/m2
Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Matteo Agostini

+48574477266

Główne cechy:

  • Powierzchnia 33m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2020

-ścisłe centrum Gdańska
-kilka minut spacerem do Starówki i Motławy
-w pobliżu Fontanna Neptuna i Galeria Forum
-pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, usługi
-bardzo dobra komunikacja miejska

Lokalizacja: