• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 625

15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15655853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w Śródmieściu! 23395491 15655853 Na wynajem lokal usługowy - 163,08 m² - Gdańsk, ul. Łąkowa 59.Na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 163,08 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar wojskowych. Przestrzeń łączy w sobie nowo...

Gdańsk (Śródmieście), Łąkowa

19 564 PLN (120 zł/m2)

1
-
163 m2
2024
15304344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 15268411 15304344 Posiadamy do wynajęcia ATRAKCYJNY Apartament w centrum Gdańska przy ul.Długie Ogrody w pełni wyposażony oraz umeblowany.Pow. użytkowa 35,00 m.2, z balkonem. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo -usługowa. Ekspozycja okien na południowy -zachód ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
2021
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15151472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11048052 15151472 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjny 3 pokojowy apartament o pow. 57,00 m2 komfortowo urządzony zlokalizowany przy ul. Skiby w nowej inwestycji Młode Stogi. Do dyspozycji najemcy udostępniamy pięknie urządzony salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,j...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (58 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
14350482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2661610 14350482 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Trawki ( Gdańsk -Wrzeszcz).Dwa niezależne pokoje ( salon w pełni wyposażony i umeblowany z balkonem), sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą ubraniową,kuchnia w pełni wyposażona oraz łazi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
10735526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22979 10735526 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień!Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

670 PLN (6 zł/m2)

3
2
120 m2
-
15866212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27316297 15866212 Posiadamy do wynajęcia bardzo ciekawą i nietuzinkową nieruchomość znajdującą się na Przeróbce przy ul. Pastoriusza Joachima.Do dyspozycji najemcy są trzy duże pokoje, kuchnia połączona z salonem , dwie łazienki oraz przedpokój o łącznej pow. użytkowe...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (46 zł/m2)

3
2
80 m2
-
15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15513744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20208004 15513744 Dzień dobry,Posiadamy do wynajęcia powierzchnie biurową ( 3 biurka w formie open space).Dostęp do pomieszczeń socjalnych, oraz do drukarki,sali konferencyjnej oraz kuchni.Cicha działalność.Cena za 3 BIURKA wynosi 2500 zł netto + opłaty w sumie około ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (42 zł/m2)

1
-
60 m2
-
13897900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2204878 13897900 Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjny, zupełnie nowy apartament o powierzchni 46,00 m.2. zlokalizowany przy ul. Rakoczego na Morenie - inwestycja Studio Morena. Do dyspozycji Najemcy jest salon z aneksem kuchennym, sypialnia,łazienka z toaletą, pr...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15774576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25651598 15774576 Posiadamy do wynajęcia komfortowy,dwupokojowy apartament o pow.44,00 m2 świeżo po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament o doskonałej lokalizacji gdańskiej Starówki. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (63 zł/m2)

2
1
44 m2
-