• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 57

15871619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472462 15871619 Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji Luksfera realizowanej przez BL Development w ścisłym centrum Łodzi, pomiędzy ul. Gdańską i Żeromskiego. Projekt łączy nowoczesną zabudowę mieszkaniowo-usługową z rewitalizacją zabytkowej hali szedowej z 191...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

6 188 PLN (85 zł/m2)

11
-
72.81 m2
2026
15871602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27471849 15871602 Przepiękny narożny lokal usługowy w prestiżowej inwestycji La Vie Art przy ul. 6 Sierpnia 10.Witryny lokalu wychodzą na ulicę 6 Sierpnia i Wólczańską. Tylko 350m od inwestycji będzie przystanek metra Śródmieście.Powierzchnia: ok. 203,86m2Wysokość: 3,...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

18 347 PLN (90 zł/m2)

11
-
203.86 m2
2026
15869775 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27408280 15869775 Przedmiotem najmu jest lokal usługowy U2 o powierzchni ok. 106m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej 158.Lokal jest częścią nowej inwestycji Accanto, składającej się ze 147 mieszkań, 2 lokali usługowych i garażu podziemnego. Prz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

9 029 PLN (85 zł/m2)

11
-
106.23 m2
2025
15860607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182841 15860607 Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu Łodzi.Lokalizacja:Najemca ma zapewnioną doskonałą komunikację w pobli...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 PLN (53 zł/m2)

2
1
46.3 m2
2020
15822887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26633192 15822887 Luksusowy apartament do wynajęcia w sercu Łodzi ul. Zielona 25. Przestrzeń, światło i komfort dla Twojej rodzinyPowierzchnia121,8 m² całkowitej, doskonale doświetlonej przestrzeni, idealnej dla rodziny ceniącej swobodę, prywatność i nowoczesny styl ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 PLN (62 zł/m2)

5
1
121 m2
1925
15884250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje do wynajęcia Łódź, Tymienieckiego 27698378 15884250 NUMER OFERTY W BIURZE: WMEL052024 MIESZKANIE Z GARAŻEM DOSTĘPNE OD ZARAZ!Oferujemy mieszkanie do wynajęcia na pierwszym piętrze w budynku z 2010 r. przy ul. Tymienieckiego w Łodzi. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 53,24m2 i składa się z salon...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 700 PLN (32 zł/m2)

2
1
53 m2
2010
15779869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25793190 15779869 Najem okazjonalny, umowa na minimum rok. Dwupokojowe komfortowe mieszkanie na terenie zamkniętym, wyposażone, z miejscem postojowym w hali garażowej. Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (31 zł/m2)

2
-
52 m2
2008
15830717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo-magazynowy wynajem Łódź 26677850 15830717 NUMER OFERTY W BIURZE: WLEL032026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Łodzi - ŚródmieścieOferowany lokal to 162 m² przestrzeni, którą możesz dopasować pod swój pomysł.Nieruchomość mieści się w solidnym budynku z 1920...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 240 PLN (20 zł/m2)

2
-
162 m2
1920
15786662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25912740 15786662 Nowy lokal usługowo-handlowy pod wynajem do własnej aranżacji na terenie osiedla Fuzja.Lokal o powierzchni 75mkw mieści się na parterze budynku. Lokal ma dwa wejścia co umożliwia jego podzielenie na dwa lokale. Jest w stanie deweloperskim co umożliwi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 500 PLN (73 zł/m2)

1
-
75 m2
2024
15867759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27351613 15867759 Oferujemy na wynajem mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Wschodniej, na przeciwko przepięknie zrewitalizowanej ulicy Włókienniczej.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel nieruchomości.Mieszkanie znajduje się na par...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (66 zł/m2)

1
1
21.3 m2
1906
15079953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9090611 15079953 Oferujemy do wynajmu lokal w kamienicy w centrum Łodzi. Lokal o powierzchni 70 m2 znajduje się na parterze, w oficynie. Prowadzi do niego wejście z podwórza. Przystosowany jest do prowadzenia w nim gabinetu lekarskiego (urządzony zgodnie ze wszystkim...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 PLN (40 zł/m2)

11
-
70 m2
1840
15707701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24325758 15707701 Do wynajęcia lokal usługowy 60,1 m² ul. Pogonowskiego 73, ŁódźOferuję do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 60,1 m², położony na parterze nowego budynku przy ul. Pogonowskiego 73 w Łodzi. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
60 m2
2024