• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Łódź

Znalezionych ofert: 141

15867759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27351613 15867759 Oferujemy na wynajem mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Wschodniej, na przeciwko przepięknie zrewitalizowanej ulicy Włókienniczej.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel nieruchomości.Mieszkanie znajduje się na par...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (66 zł/m2)

1
1
21.3 m2
1906
15079953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9090611 15079953 Oferujemy do wynajmu lokal w kamienicy w centrum Łodzi. Lokal o powierzchni 70 m2 znajduje się na parterze, w oficynie. Prowadzi do niego wejście z podwórza. Przystosowany jest do prowadzenia w nim gabinetu lekarskiego (urządzony zgodnie ze wszystkim...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 PLN (40 zł/m2)

11
-
70 m2
1840
15869114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27401303 15869114 Do wynajęcia lokal usługowy w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, w nowej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi na Bałutach.W bezpośrednim sąsiedztwie ponad 500 mieszkań (nowe budownictwo) + starsza zabudowa osiedlowa! Co oznacza duży ruch pieszy....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

16 381 PLN (95 zł/m2)

11
-
172 m2
2025
15869683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27407150 15869683 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 105 mkw. w stanie deweloperskim w nowej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi.W bezpośrednim sąsiedztwie ponad 500 mieszkań (nowe budownictwo) + starsza zabudowa osiedlowa = duży ruch pieszy.Położony na parterze, jedno...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

10 028 PLN (96 zł/m2)

11
1
105 m2
2025
15869110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27401300 15869110 Na wynajem świetny lokal usługowy w stanie deweloperskim w nowej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi.W bezpośrednim sąsiedztwie ponad 500 mieszkań + starsza zabudowa osiedlowa!Co generuje duży ruch pieszy.Położony na parterze, jednopoziomowy i IDEALNY p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

16 728 PLN (95 zł/m2)

11
1
176 m2
2025
15707701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24325758 15707701 Do wynajęcia lokal usługowy 60,1 m² ul. Pogonowskiego 73, ŁódźOferuję do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 60,1 m², położony na parterze nowego budynku przy ul. Pogonowskiego 73 w Łodzi. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
60 m2
2024
15818342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649930 15818342 Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na osiedlu City Park, położone na 4...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (30 zł/m2)

3
1
82.68 m2
2013
15860061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27181285 15860061 Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie typu amfilada o powierzchni 25,83 m², położone na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej w Łodzi. Idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę i bliskość centrum.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (54 zł/m2)

1
1
25.83 m2
1904
15860155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181279 15860155 Oferujemy do wynajmu komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,37 m², położone na 1. piętrze w nowym, 10-piętrowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej na Polesiu w Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się zaledwie 1 km od centrum miasta, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 PLN (59 zł/m2)

2
1
38.37 m2
2024
15877271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27563776 15877271 Lokal komercyjny 196 m² Centrum Łodzi ul. Ogrodowa Wysoka widocznośćOferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 196,42 m², położony w centralnej części Łodzi, przy ul. Ogrodowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Manufak...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 PLN (23 zł/m2)

3
-
196.42 m2
-
15860539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182840 15860539 Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w nowym, niskim bloku z 2024 roku przy ulicy Kościuszki w Śródmieściu Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, w cichej ulicy osiedlowej, co gwarantu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 550 PLN (82 zł/m2)

2
1
31.02 m2
2024
15860436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27182400 15860436 Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 161,99 m², po generalnym remoncie, urządzony bardzo nowocześnie i fukcjonalnie. Położony na parterze bloku mieszkalnego w dzielnicy Górna w Łodzi. Nieruchomość doskonale nadaje się pod działalność SPA...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 PLN (43 zł/m2)

12
-
161.99 m2
1964