• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdynia Orłowo

Znalezionych ofert: 41

15806239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piętro domu w Orłowie 26330179 15806239 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie.Piętro domu.W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, przedpokój.Istnieje możliwość doposażenia mieszka...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (41 zł/m2)

4
1
97 m2
1991
15869129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem miejsce w hali garażowej ul Stzelców 27402097 15869129 Na wynajem miejsce parkingowe w hali garażowej w apartamentowcu  przy ul.Wrocławska 77a w Gdyni. Możliwość wynajęcia od zaraz. Cena 300 złZapraszam !Tel.: 575 070 176KUP Z ESTATE POLSKA - BEZPIECZNIE, SZYBKO I PROFESJONALNIE !!!- gwarantujemy bezpiec...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

300 PLN (30 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15806747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezczynszowy gabinet w Orłowie 26351700 15806747 Oferta wynajmu gabinetu - idealny dla psychologa terapeuty socjologa logopedyOferujemy do wynajęcia komfortowy gabinet zlokalizowany w dwupokojowym mieszkaniu o komfortowym standardzie wykończenia. Przestrzeń została przygotowana z myślą o specjal...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 100 PLN (191 zł/m2)

1
-
11 m2
-
15691706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament w Orłowie 24024205 15691706 Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort.Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej.Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży taras, sypialni, ko...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 600 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
-
14186112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piętro domu w Orłowie 2500784 14186112 Przestronny 4-pokojowy lokal o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie.Piętro domu.W skład lokalu wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, przedpokój.Ekspozycja okienna z południowego-zachodu i ze ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (41 zł/m2)

4
-
97 m2
1991
15834320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na parterze z witryną - pl.Górnośląski 26824211 15834320 DOSKONALE ZLOKALIZOWANY lokal do wynajęcia o powierzchni 100m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim.Lokal posiada WITRYNĘ OD GŁÓWNEJ ULICY.Wejście do lokalu z dwóch stron.W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne z kanałem, pomieszczenie biurowe...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 500 PLN (85 zł/m2)

3
-
100 m2
1980
15232732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piętro domu w Orłowie 13419449 15232732 Dogodne dla 6-ciu osób.Piętro domu o pow.70m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie.W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i WC i przedpokój z szafą w zabudowie.Ekspozycja okienna z południowego-zachodu i ze wschodu.Ogrzewanie...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 000 PLN (71 zł/m2)

3
1
70 m2
1991
15218486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pawilon na Pl. Górnośląskim w Orłowie 12995690 15218486 Znakomicie zlokalizowany pawilon do wynajęcia o powierzchni 17m2 w Gdyni w Orłowie.Pawilon znajduję się na Placu Górnośląskim w najbardziej ruchliwej alejce.W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i zaplecze socjalne.Na terenie pawilonu znajduję ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 200 PLN (71 zł/m2)

1
-
17 m2
-
13041728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowy lokal w Orłowie na Pl.Górnosląskim 1348931 13041728 3-pok. lokal do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim.W skład lokalu wchodzą TRZY POKOJE, oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną i WC,przedpokój.Salon z GARDEROBĄ.Z kuchni wyjście na BALKON.Standard wykończenia:na ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (47 zł/m2)

3
-
90 m2
1980
13041732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowe mieszkani3 w Orłowie na Pl.Górnosląskim 1348924 13041732 3-pok. mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim.W skład mieszkania wchodzą TRZY POKOJE, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną i WC, przedpokój.Salon z GARDEROBĄ.Z kuchni wyjście na BALKON.Standard wyko...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (47 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
13041717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowy lokal w Orłowie na Pl.Górnosląskim 1348896 13041717 3-pok. lokal do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim.W skład lokalu wchodzą TRZY POKOJE,oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną i WC,przedpokój.Salon z GARDEROBĄ.Z kuchni wyjście na BALKON.Sandard wykończenia:na po...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (47 zł/m2)

3
-
90 m2
1980
15849501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe Orłowo Biuro 57m2 open space 26970109 15849501 LOKAL BIUROWY 57m2 jeden OPEN SPACE na NOWY ORŁOWIE dostępny od ZARAZ LOKALIZACJABiuro znajduje się w dzielnicy Gdynia Orłowo na osiedlu Nowe Orłowo, przy głównej ulicy Alei Zwycięstwa. Przy budynku przystanek autobusowy oraz około 5 min pieszo na st...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 887 PLN (86 zł/m2)

1
-
57 m2
2013