• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 98

15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15858308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27145742 15858308 Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m² , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: s alon z wyjściem na dużą loggie, sypialnia, oddzielna wi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (29 zł/m2)

2
-
48 m2
1965
15858313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146250 15858313 Do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 199 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15893482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27913503 15893482 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane (łó...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (33 zł/m2)

3
-
75 m2
2008
15863707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27256525 15863707 REZERWACJA Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta, ul. Okrzei Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,87 m² , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, 4...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15414058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18005560 15414058 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,84 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową lub biurową. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wyn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 230 PLN (49 zł/m2)

11
-
25 m2
1955
15484396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19595633 15484396 Do wynajęcia lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję luksusowego salonu beauty-spa i tak jest zaaranżowana. Po adaptacji lokal moż...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
175 m2
2005
15345614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16392685 15345614 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta, przy ul. Jana Pawła II. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku. W 2012...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 900 PLN (39 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15414120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18006298 15414120 Do wynajęcia lokal o powierzchni 31,95 m2 zlokalizowany na parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta . Lokal idealny pod działalność usługową lub biurową. Łazienka ogólnodostępna na piętrze Czynsz najmu wyno...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 599 PLN (52 zł/m2)

11
-
31 m2
1955
15472979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19350818 15472979 Do wynajęcia lokal o powierzchni 19,40 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wynosi 750,00 netto (brutto 922,50) + media (woda, ścieki...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

922 PLN (49 zł/m2)

11
-
19 m2
1955
15414019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18003818 15414019 Do wynajęcia lokal o powierzchni 11,90 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową lub biurową. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu w...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 PLN (56 zł/m2)

11
-
11 m2
1955
14178142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2492861 14178142 Do wynajęcia lokal o powierzchni 12,70 m2 zlokalizowany na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal nadaje się pod działalność biurową lub usługową. Koszty utrzymania: czynsz najmu 500 PLN n...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 PLN (51 zł/m2)

11
-
12 m2
-