• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 178

15517070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20303343 15517070 MIESZKANIE 2-POKOJOWE 33 M2 ul. Krzywda Podgórze OPIS MIESZKANIA: Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z pięknym widokie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 PLN (77 zł/m2)

2
-
33 m2
2013
15889705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27859035 15889705 Wynajmiemy ogrzewaną halę magazynową w okolicy TVN. Hala jest wyposażona w posadzkę niepylną oraz suwnice o udźwigu 3T. Wysokość do haka od posadzki to ok 3,4m. Wysokość hali w najniższym miejscu do konstrukcji dachu to 5m. Brama wjazdowa do hali to...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 100 PLN (35 zł/m2)

11
-
260 m2
-
15853413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27050082 15853413 Do wynajęcia lokal biurowy w budynku biurowym klasy B przy ul. Dąbka w Krakowie. Lokal 15 sto -to metrowy, 1no pokojowy. Lokal może być umeblowany lub pusty - wedle potrzeb najemcy. Do dyspozycji najemców parking na 60 samochodów. Charakterystyka bud...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

647 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1960
15887100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27776691 15887100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG PL Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę całość 2500 w otoczeniu bujnej przyrody wolna od dzisiaj w nowym budynku w Krakowie przy ul. Uśmiech (okolice KamieńskiegoWielickiej). W pobliżu: sklepy spoż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15882590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671606 15882590 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ru...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2022
15884755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27710312 15884755 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 99,73 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety Lokal nie nadaje się pod gastronomię i brak zgod...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 980 PLN (81 zł/m2)

11
-
99 m2
2010
15888803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27826708 15888803 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 104,39 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety - przedsionka - pomieszczenia socjalnego Lokal...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 439 PLN (100 zł/m2)

11
-
104 m2
2026
15888805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27826709 15888805 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 101,86 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety - przedsionka - pomieszczenia socjalnego Lokal...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 186 PLN (101 zł/m2)

11
-
101 m2
2026
15884109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27695197 15884109 DO WYNAJMU 2 POKOJOWY APARTAMENT W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej w Starym Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane je...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2014
15870674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27436030 15870674 Lokal usługowy do wynajęcia - Kraków, ul. Portowa, Zabłocie Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o przemyślanym układzie pomieszczeń, idealny pod działalność edukacyjną, opiekuńczą (np. żłobek, przedszkole), medyczną, biurową lub ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 924 PLN (56 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15888806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27826711 15888806 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 95,62m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety - przedsionka - pomieszczenia socjalnego Lokal n...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 562 PLN (101 zł/m2)

11
-
95 m2
2026
15833694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26834738 15833694 Do wynajęcia na okres 3,5 roku nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 291,15 m, zlokalizowany na 1szym piętrze prestiżowego budynku przy ul. Tischnera w Krakowie. lokal jest w pełni wykończony i częściowo umeblowany ( zabudowane szafy, kuchnia). Lok...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

19 565 PLN (67 zł/m2)

5
-
291 m2
2022