• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 849

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15889020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27841962 15889020 Mieszkanie Os. Bohaterów Września Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze w kameralnym 3 piętrowym budynku z 1989r. na osiedlu Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie przest...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (39 zł/m2)

2
-
56 m2
1989
15885004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27715276 15885004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu mieszkalnego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta.Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni około 66,08 m², usytuowany na pierwszym piętrze wyremontowanej k...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 990 PLN (60 zł/m2)

3
1
66 m2
1930
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15845476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26861576 15845476 Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. MadalińskiegoOferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy ul. Madalińskiego. To idealna przestrzeń dla lekarzy, terapeut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (104 zł/m2)

11
-
57 m2
2021
15865291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27292184 15865291 Placówka medyczna do wynajęcia - pełna swoboda aranżacji pod Twoją specjalizacjęPrezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrz i możliwości adaptacyjne przestrzeni.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość medyczną o powierzch...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 999 PLN (41 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15894244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27935400 15894244 TL Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu bardzo ładnego, jasnego mieszkania usytuowanego na IV piętrze kameralnego bloku, zlokalizowanego w otoczonym zielenią rejonie Prokocimia, bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego oraz ko...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (62 zł/m2)

1
-
33.8 m2
2013
15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016