• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 29

15872384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27491862 15872384 Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul. Urbanowska jest bardzo spokojną ulicą tuż obok Park...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (43 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15801651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26245685 15801651 NA WYNAJEM EKSKLUZYWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI MODENA PRZY UL. JACKOWSKIEGONowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych i...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15884412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27701804 15884412 Na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Jasielskiej 3 w Podolanach prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, bliskość natury oraz dobrą kom...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
2020
15864810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27274209 15864810 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 204,3 m2, który może być przeznaczony na usługi lub biuro. Lokal zn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

10 010 PLN (49 zł/m2)

11
-
204 m2
2012
15859585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27170744 15859585 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal, który może być przeznaczony pod lekką gastronomię typu kawiarnia czy śniadaniownia. Może być rów...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 641 PLN (50 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15867869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27355104 15867869 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 41,27 m2, który może być przeznaczony na usługi lub biuro. Lokal zn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 022 PLN (49 zł/m2)

11
-
41 m2
2012
15878863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27602478 15878863 NA WYNAJEM BARDZO ŁADNE MIESZKANIE NA POLNEJ NA JEŻYCACHIdealnie przemyślane, mieszkanie z balkonem do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku na ul. Polnej na JeżycachATUTY: • przestronne; • wyposażona kuchnia; • balk...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (49 zł/m2)

3
-
59 m2
2017
15410783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17921717 15410783 LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu, który będzie przechodził generalny remont, potrwa do 3 KW 2026r. Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa gdyż potencjalny najemca może dostosować nieruchomość...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (34 zł/m2)

11
-
410 m2
-
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15860247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181347 15860247 Oferta wynajmu mieszkania – Poznań, Jeżyce, ul. PolnaNa wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania – na Jeżycach, przy ul. Polnej. Lokal o powierzchni 43,3 m² stanow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.3 m2
1966
15718031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24545268 15718031 Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami?Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy osób szukających cichego miejsca do pracy w centrum Poznania.L...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 750 PLN (54 zł/m2)

1
1
32.6 m2
1967
15745749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25106134 15745749 MIESZKANIE NA WYNAJEM 2POK ZOFII NAŁKOWSKIEJ JEŻYCESzukasz mieszkania w znakomitej lokalizacji? Świetnie trafiłeś!Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Zofii Nałkowskiej na poznańskich JeżycachLOKALIZACJA OSIEDLEM...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
43.38 m2
2019