• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Rotmanka

Znalezionych ofert: 3

15895627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961991 15895627 Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej w miejscowości Rotmanka, obok Gdańska przy ul. Bajki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do wprowadzenia.LOKALIZACJA:Osiedle je...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

3 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15665267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23576217 15665267 Opis:MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,00 mkw na 3-cim piętrze nowego bloku z windą, wybudowanego w 2024 roku w Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego przy ul. Zaczarowanej 2.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchni...

Rotmanka (Atut) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15638922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jasne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem 23028796 15638922 Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przytulnego, świeżo odmalowanego mieszkania o powierzchni 37 m², zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Romanka.Układ pomieszczeń:salon z wyjściem na piękny, 50-metrowy ogródsypialni...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
-