• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 37

15722257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24616885 15722257 Do wynajęcia piętro domu 2 rodzinnego, usytuowanego w centrum Tarnowskich Gór. Lokalo powierzchni 92m2 - składa się ze wspólnego dużego wiatrołapu, klatki schodowej, dużego przedsionku, holu, 3 przechodnich pokoi, dużej kuchni oraz łazienki z toalet...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

5 000 PLN (54 zł/m2)

11
-
92 m2
-
15870225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27423637 15870225 Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m². ODSTĘPNE ZA REMONT I WYPOSAŻENIE LOKALU! 45 000,00 zł. Do wynajęcia elegancki lokal w wysokim standardzie, przygotowany do natychmiastowego rozpoczęcia działa...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 900 PLN (73 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15875065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27525239 15875065 Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku. Lokal składa się z dużego salonu, małej sypialni (miejsce tylko na...

1 600 PLN (41 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15872341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27490610 15872341 Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej - doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m² oraz 100 m² w nowym pawilonie usługowym. Budynek posiada d...

5 600 PLN (56 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15869827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27410389 15869827 Ostatnie dwa LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY - ŚRÓDMIEŚCIE o powierzchni 14 m2! NOWY, NOWOCZESNY BUDYNEK! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej lokalizacji Tarnowskich ...

1 400 PLN (100 zł/m2)

11
-
14 m2
2025
15869861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27410864 15869861 Ostatni LOKAL USŁUGOWY NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY - ŚRÓDMIEŚCIE o powierzchni 54 m2! NOWY, NOWOCZESNY BUDYNEK! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej lokalizacji Tarnowskich Gór. ...

3 500 PLN (65 zł/m2)

11
-
54 m2
2025
15744002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25029316 15744002 LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m2, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego biurowca. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe, lokal wyposażony w klimatyzację. Budynek składa si...

1 071 PLN (43 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15844320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26829028 15844320 LOKAL BIUROWY NA WYNAJEM - TARNOWSKIE GÓRY! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni, jadalni oraz łazienk...

1 800 PLN (55 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15867811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 27352275 15867811 Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie zagospodarowania: 2SO-MNUI- tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej - ...

Tarnowskie Góry (Sowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 900 PLN

-
-
1302 m2
-
15778093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25742016 15778093 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNY, SŁONECZNY APARTAMENT NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU - TARNOWSKIE GÓRY - ŚCISŁE CENTRUM MIASTA! APARTAMENT GOTOWY DO ZAMIESZKANIA 112 m2 + 70 m2 tarasów! Do wynajęcia unikalny, nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 112 m2...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

4 000 PLN (36 zł/m2)

4
-
112 m2
-
15843637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26808729 15843637 LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety. Lokal klimatyzowany. Budynek ogrodzony wraz z parkingiem, wejści...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15862269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 27223439 15862269 OFERTA WYNAJMU Na wynajem atrakcyjny grunt inwestycyjny o dużym potencjale gospodarczym, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy drodze krajowej o dużym natężeniu ruchu. Podstawowe informacje: Powierzchnia działki: 3000 m&amp...