• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 75

15889617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856548 15889617 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.195 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, na warszawskim Żoliborzu,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 825 PLN (35 zł/m2)

5
-
195 m2
1998
15850669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27004496 15850669 Apartament 3 pokojowy na zadbanym, cichym osiedlu z 2020 roku.Świeżo po remoncie dostępny od 07.03. składa się z:salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na tarassypialni głównej z wyjściem na balkonsypialnigabinetułazienki (wanna)toalety gościnnej (prysz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (100 zł/m2)

3
2
70 m2
2019
15812804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26546060 15812804 Wynajmę lokal w budynku w prestiżowej lokalizacji tuż przy placu Wilsona!Budynek składa się z 4 kondygnacji, oferta dotyczy dwóch z nich:- parteru 100mkw, składa się z pokoju oraz posiada wydzielone pomieszczenie socjalne i dwa wc w tym jedno dla inw...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (100 zł/m2)

2
-
180 m2
1930
15633818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22902256 15633818 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZ PROWIZJI Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w apartamentowcu + garaż przy ul. Przasnyskiej, okolice CH Arkadia.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni z dużą szafą,- łazie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 650 PLN (73 zł/m2)

2
-
50 m2
2017
15807541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26368234 15807541 Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Budynek tuż przy Placu Wilsona, minuta do metra. W budynku i najbliższej okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, apteki, poczta, kino. Oprócz metra, przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiają...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (62 zł/m2)

2
1
50 m2
1935
15887041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774890 15887041 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.237 m2 na parterze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-------------Bez prowizji od...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 445 PLN (65 zł/m2)

6
-
237 m2
2002
15887042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27774891 15887042 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 155 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 102 PLN (65 zł/m2)

2
-
155 m2
2002
15887035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27774893 15887035 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 843 PLN (65 zł/m2)

2
-
105 m2
2002
15868972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w sercu Żoliborza - Popiełuszki 3 27395676 15868972 Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort i wygodę? Mieszkania, które stanie się Twoim azylem po długim dniu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie z duszą Na warszawskim Żoliborzu, przy spokojnej ulicy Popiełuszki 3, czeka na C...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (65 zł/m2)

1
1
37 m2
1959
15865784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27305190 15865784 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy pow.121 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu.poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 497 PLN (120 zł/m2)

1
-
121 m2
2021
15872070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27485290 15872070 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy pow.187 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 404 PLN (120 zł/m2)

1
-
187 m2
2021
15872069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27485289 15872069 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.pow.161 m2 na warszawskim Żoliborzupoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy---------Oferujemy do wynaj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 289 PLN (120 zł/m2)

1
-
161 m2
2021