• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 142

13331092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15898 13331092 wolny moduł biurowy, ok 200 m2 Moduł jest bardzo ładnie zrobiony (trzeba go tylko odmalować i dać nową wykładzinę, co niebawem zrobimy.Ma bardzo dobrą cenę – 4.500 PLN + VAT – czynsz z opłatąCena jest podyktowana tym, że pomieszczenia są niskie – 2,2...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (40 zł/m2)

5
-
200 m2
2000
15710310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24373201 15710310 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Aluzyjnej.Po generalnym remoncie.Powierzchnia 44 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, łazienki i balkonu.Salon wyposażony jest w kanapę z funkcją spania, stół z krzesłami, komoda RTV .W kuchn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2007
15135871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10661250 15135871 wynajmę dwa magazyny po 240m2 6m wysoki w dobrej lokalizacji cena 34zł+12 zł koszty eksploatacyjne z ogrzewaniem,dostęp do magazynu korytarzem wewnętrznym sa po obu stronach korytarza drzwi szerokości 2.20m wysokość 2.5mparking,ochrona teren dostępny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 050 PLN (33 zł/m2)

11
-
850 m2
2000
10294963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15862 10294963 Magazyn 140m2 parter +biuro 170m2 pierwsze piętro b.ładne od zaraz teren ogrodzony zadbany klimatyzacja okazyjna cena BARDZO DOBRA LOKALIZACJA OBIEKT KL A,INNA PROPOZYCJA NAJEM MAGAZYNU OD 800M2 DO 2500M2 KL.A ODDANIE KWIECIEŃPlanowane przekazanie bu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (18 zł/m2)

3
-
330 m2
2000
15856456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kameralny lokal przy ruchliwej ulicy 27091446 15856456 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 35 m2, piętro 12 bez windy w budynku z 2002 r., Białołęka Nowodwory.Lokal w dwupiętrowym budynku handlowo-usługowym, po remoncie, idealny na gabinet psychologiczny, salon kosmetyczny, salon tatuażu, kancelarię, pra...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15834786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe dwa pokoje, klimatyzacja, garaż 26711053 15834786 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 33 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Majolikowej, Białołęka Tarchomin.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 2400 zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + pr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (47 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15863141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal w cichej okolicy, dogodny dojazd 27239136 15863141 Do wynajęcia lokal 80m2, parter1 bez windy, w budynku z 2005r., Białołęka Tarchomin,Gotowy do użytkowania, idealny na nieuciążliwą działalność, siedzibę niewielkiej firmy, sklep internetowy z magazynem, pracownię psychologiczną, kancelarię, biuro rac...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (65 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15857357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy dom z ogrodem 27121574 15857357 Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 80 m2 na działce 1450 m2, Białołęka Brzeziny.Doskonały dla pracowników, studentów. Cena: 4500 zł + media wg zużycia. Kaucja 4900 zł.Cicha i spokojna okolica, w promieniu 400m sklepy spożywcze, apteka...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15876651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne biuro na dwóch poziomach, parking 27544185 15876651 Dwupoziomowe biuro do wynajęcia 200 m2 bez windy w budynku z 2019r., Białołęka Henryków.Idealne dla niewielkiej firmy, na szkołę językową, kursy i szkolenia, dla psychoterapeutów, kancelarię prawną, dla programistów, itp. Jest możliwość dodatkowego w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (40 zł/m2)

8
-
200 m2
-
15830805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny, komfortowy dom dla firmy, ogród 26679007 15830805 Do wynajęcia wolnostojący parterowy dom 540 m2, posadowiony na działce 5000 m2, Białołęka, Grodzisk.Przestronny, elegancki, z zadbanym ogrodem. Obecnie funkcjonuje jako sala bankietowa. Idealny na siedzibę firmy, przedszkole, przychodnię, biuro, usłu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (61 zł/m2)

1
-
540 m2
-
15891280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe i eleganckie 3 pokoje garaż, komórka 27893727 15891280 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 68m2, piętro 57 z windą, w budynku z 2018 r., przy ul. Wyrzykowskiego, Białołęka Nowodwory.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących, zwierzęta do uzgodnienia.Cena: 3900 zł + 1000 zł czynsz adminis...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15870692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje dla rodziny, parking strzeżony 27437841 15870692 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 70m2, piętro 24 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Głębockiej, Białołęka Grodzisk. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3790 zł + 1560 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Kaucja: 4000...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 PLN (54 zł/m2)

3
-
70 m2
2005