• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 236

15894882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Urokliwe mieszkanie na Bielanach 27950296 15894882 Przedstawiamy Państwu dwupokojowe, niesamowicie urokliwe mieszkanie ok. 51 m2 na wynajem usytuowane w świetnej lokalizacji - na warszawskich Bielanach.     Lokalizacja:   Mieszkanie jest usytuowane na ulicy Staffa, w odległości ok. 700 metrów mieści...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
51 m2
1959
15894411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27942002 15894411 Warszawa Do wynajęcia:283,32 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobieramy pr...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 066 PLN (32 zł/m2)

1
-
283 m2
1980
15876633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem komfortowe 2 pok 56 m2 taras 22m2 Bielany 27542584 15876633 Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskich Bielan. Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz wyjątkowo dużym tarasem, któr...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
56 m2
2004
15889836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862434 15889836 0% PROWIZJI OD NAJEMCY Na wynajem 2-pokojowe (z dodatkowym otwartym pokojem, połączonym z sypialnią) mieszkanie o powierzchni 63,3 mkw. na Bielanach - blisko granicy z Żoliborzem przy ul. M. Niedzielskiego Żywiciela 2c. Lokal zlokalizowany na 4, ost...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
63 m2
2014
15889093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
6 pokojowe do wynajecia 27843400 15889093 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji Warszawy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie.Do wynajęcia przestronne, 6-cio pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, pomiędz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (81 zł/m2)

6
2
96 m2
2005
15849312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, dwa garaże,metro 26963630 15849312 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Sokratesa, Bielany Wawrzyszew.Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne częściowo umeblowane.Cena: 4200 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (65 zł/m2)

3
-
65 m2
2013
15866366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i sypialnia, blisko metro 27319893 15866366 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 810 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Dantego Alighieri, Bielany Wawrzyszew.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 3100 zł + 800 zł czynsz administracyjny i zaliczki na medi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (72 zł/m2)

2
-
43 m2
1975
15849314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny, wygodny dom na biuro, klimatyzacja 26963625 15849314 Do wynajęcia 3-kondygnacyjny segment skrajny 351m2 z 2007 r. na działce 663m2, Bielany Radiowo.Klimatyzacja, okablowanie okablowanie teleinformatyczne, budynek doskonały na siedzibę firmy, biuro projektowe, biuro rachunkowe, biuro, dla programistów. ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (41 zł/m2)

10
-
351 m2
2007
15846210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy przestronne pokoje z oddzielną kuchnią 26878076 15846210 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 1112 z windą, w budynku z 1979r. przy ul. Marii Dąbrowskiej, Bielany Chomiczówka.Idealne dla rodziny lub pary. Grzeczne zwierzęta akceptowane.Cena: 3700 zł + 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (67 zł/m2)

3
-
55 m2
1979
15828039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na biuro lub usługi 26641453 15828039 Do wynajęcia lokal w budynku biurowo-usługowym 800 m2, Bielany Huta.Magazyn z częścią biurową, wykończony pod potrzeby Najemcy, doskonały na siedzibę firmy, sklep internetowy, nieuciążliwą produkcję, usługi.Cena: 40 000 zł netto + media wg zużycia. K...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (50 zł/m2)

10
-
800 m2
-
15868160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje z oddzielną kuchnią, metro 27366920 15868160 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 39 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Przy Agorze, Bielany Wrzeciono.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także dla dwójki studentów lub przyjaciół.Cena: 3700 zł + 740 zł czynsz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (74 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15850672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogrzewana hala magazynowa h4,5m, przy drodze 27004497 15850672 Do wynajęcia hala magazynowa 200 m2, Bielany Chomiczówka.Ogrzewana, wysokość 4,5m, doprowadzona woda, kanalizacja, prąd, idealna do działalności logistycznej, magazynowej lub dystrybucyjnej. Dojazd drogą asfaltową.Wygodna lokalizacja, dogodny dojazd ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
-