• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 309

15894173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933187 15894173 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 174 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15894171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933186 15894171 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.19,5 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicy ul. Madalińskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 443 PLN (76 zł/m2)

1
-
19 m2
2000
15887955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27797871 15887955 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie – ul. Dworkowa, przy Parku Morskie Oko.Mieszkanie o powierzchni 60 mkw., zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa – w bezpośrednim sąsiedztwie Pa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
60 m2
1940
15886516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761186 15886516 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania, usytuowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Lokal został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i obejmuje :przestronny salon z aneksem kuchennym (półotwartym), wyposażonym w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
1
52 m2
2005
15873758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27517535 15873758 Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², idealne dla singla lub pary, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ulicy Domaniewskiej.Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz wydzieloną strefą ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (97 zł/m2)

2
1
36 m2
2021
15888461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowe 3 pokoje z ogródkiem, parking 27814294 15888461 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 85m2, parter6 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Taśmowej, Mokotów Służewiec. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 8500zł + 1300zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000zł.Wygodna lokalizacja, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
85 m2
2020
15887904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny w biurowcu, ogródek 27796968 15887904 Do wynajęcia lokal 105 m2, parter4 w budynku z 1998 r. z windą, Mokotów SłużewiecTrzy niezależne wejścia, jest dedykowana wentylacja oraz separator tłuszczów. Idealny na restaurację, kawiarnię lub koncept lunchowy w prestiżowej, biurowej lokalizacji....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 580 PLN (120 zł/m2)

1
-
105 m2
1998
15886623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom na biuro lub gabinety 27763025 15886623 Do wynajęcia 7-pokojowy dom 110m2 w zabudowie szeregowej, na działce 347 m2, Mokotów, Wyględów.Doskonały na cele mieszkaniowe dla firmy lub na biuro projektowe, biuro rachunkowe, dom jest również dostosowany pod usługi beautywellness, na salon piękno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (72 zł/m2)

7
-
110 m2
-
15887903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 gabinety (z 4) z częścią wspólną 27796966 15887903 Do wynajęcia 2 gabinety o łącznej powierzchni 35 m2, parter7 w budynku z 2000 r. z windą, Mokotów Ksawerów.Idealne na salon masażu, gabinet kosmetyczny, gabinet fryzjerski, salon tatuażu, barber shop, itp. Gabinety są częścią większego, 4-gabinetoweg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (197 zł/m2)

2
-
35 m2
2000
15848448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje niedaleko metra 26937845 15848448 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 45 z windą, w budynku z 1953r. przy Al. Niepodległości, Stary Mokotów.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 3400 zł + 1500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Znakomita lokaliz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (57 zł/m2)

3
-
60 m2
1953
15844254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne i eleganckie 2 pokoje, klimatyzacja 26828296 15844254 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 77 z windą w budynku z 2017r. przy ul .Konstruktorskiej, Mokotów Służewiec. Nowoczesne, komfortowe, idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (93 zł/m2)

2
-
40 m2
2017
15821847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 4 pokoje, duży balkon, garaż 26622007 15821847 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 92 m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Biały Kamień, Mokotów Wyględów.Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących.Cena: 7000 zł + 1600 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd + inter...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (76 zł/m2)

4
-
92 m2
2005