• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 239

15770796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe biuro serwisowane Rondo Wiatraczna 25564297 15770796 Nowoczesne biuro serwisowane na Pradze— komfortowa i cicha okolica. Cena od 1300 zł nettoosoba.Wynajem biur od 3 stanowisk pracy.3 stanowiska pracy - 3 900 złnetto.4 stanowiska pracy - 5 200 złnetto.5 stanowisk pracy - 6 500 złnetto.Gotowe do wejścia...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (156 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15757650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z osobną sypialnią - Praga Północ 25304384 15757650 Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa (Do negocjacji)Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ, przy ul. Wołomińskiej.Układ mieszkania:osobna, mała sypialnia,umeblowany ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
30 m2
-
15645551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na gastronomię ul. Grochowska, witryny 23200400 15645551 Lokal z możliwością prowadzenia ciężkiej gastronomii. Wejście od ulicy Grochowskiej, ciąg pieszy i i główna ulica.Witryny widoczne od Grochowskiej, możliwość reklamy.Budynek Grochowska 306 jest z 1911 roku. Kompleks Praga 306 to zespół budynków po da...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 473 PLN (69 zł/m2)

1
-
401 m2
1913
15454348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | Gocław | Świetna komunikacja do centrum 18940110 15454348 ENGLISH BELOWDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych oraz ul. Ostrobramskiej. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru: LINK...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15724470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży lokal przy ruchliwej i żyjącej ulicy 24656582 15724470 Zapraszamy do najmu lokalu handlowo-usługowego na Pradze Południe przy ul. Grochowskiej 243245.  Idealnie nada się na sklep z biurem i magazynem- łącznie 6 witryn po 2 stronach budynku. Najemca może liczyć na wsparcie od Właściciela w postaci wakacji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (65 zł/m2)

8
-
385 m2
-
15082406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem Biuro 645 m2 Warszawa Praga-Północ 9227405 15082406 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEDo wynajęcia biuro o powierzchni 645 m2  w budynku biurowo-usługowym przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie.Dostępne również inne powierzchnie.Preferowane przeznaczenie: biuro, showroom, usługi medyczne, szkoła językowa, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 605 PLN (49 zł/m2)

11
-
645 m2
-
15893885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922279 15893885 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 PLN (153 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15893879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922278 15893879 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 36 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 920 PLN (309 zł/m2)

1
-
142 m2
2018
15893873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922277 15893873 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji do N...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 940 PLN (308 zł/m2)

1
-
107 m2
2018
15893914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922275 15893914 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 11 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 420 PLN (327 zł/m2)

1
-
41 m2
2018
15894028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922844 15894028 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 PLN (120 zł/m2)

1
-
14 m2
1910
15893902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922274 15893902 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 980 PLN (289 zł/m2)

1
-
38 m2
2018