• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 243

15894334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940444 15894334 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,10m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 682 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15887444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27783850 15887444 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw., zlokalizowane na warszawskiej Pradze przy ul. Rodziewiczówny. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą.Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (86 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15894219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933405 15894219 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 756 PLN (71 zł/m2)

12
-
574 m2
2007
15894220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933404 15894220 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 192 PLN (47 zł/m2)

12
-
536 m2
2015
15894221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933407 15894221 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 218,09 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Pradze Południe w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 250 PLN (47 zł/m2)

6
-
218 m2
2015
15894222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933406 15894222 Warszawa - do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 218 m2 w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 847 PLN (73 zł/m2)

3
-
218 m2
2015
15894182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933188 15894182 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 880 PLN (80 zł/m2)

2
-
36 m2
1979
15894181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933197 15894181 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,30 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicy ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 551 PLN (74 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15894180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933195 15894180 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 540 PLN (73 zł/m2)

1
-
35 m2
1980
15888786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825384 15888786 Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, przestronne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe w Inwestycji Soho Yareal  przy ul. Żupniczej 16. Mieszkanie dostępne od zaraz, położone na parterze w VI piętrowym budynku z 2024 roku na strzeżonym osiedlu z ochroną. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (86 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15853304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny podnajem biuro Praga Północ Dworzec Wsc 27046850 15853304 Zapraszamy do podnajmu 753m2 biura w nowoczesnym budynku przy ul. Żupniczej 11 w Warszawie. Zaraz obok Dworzec Wschodni, dostępne wiele miejsc parkingowych oraz udogodnień w budynku jak i lokalu.Udogodnienia biura:BMS- Building Management SystemCzujn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 535 PLN (95 zł/m2)

11
-
753 m2
-
15857135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny do wynajęcia 27114176 15857135 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal na wynajem o powierzchni 390m2 na warszawskiej Saskiej Kępie.Lokal znajduje się na ul. Francuskiej, na której znajduje się wiele lokalów usługowych, gastronomicznych i kawiarni.W bliskim sąsiedztwie tereny zielon...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 000 PLN (146 zł/m2)

11
-
390 m2
-