• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 112

15894196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933394 15894196 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (120 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15894192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933393 15894192 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (123 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15888783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27825389 15888783 Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, w którym znajdziesz wygodną sofę, szafę w zabud...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (91 zł/m2)

1
1
22 m2
2020
15890012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27867262 15890012 Polecam jednopokojowe mieszkanie położone na osiedlu Skorosze, wybudowanym w 2005 roku przez dewelopera EBEJOT. To bezpieczne, ogrodzone i strzeżone osiedle z całodobową ochroną. Mieszkanie w ; dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Rozkład obe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (51 zł/m2)

1
1
37 m2
2005
15888787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27825385 15888787 Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe położone w dzielnicy Ursus Skorosze przy ul. Składkowskiego 3, z jednym miejscem parkingowym w hali garażowej pod budynkiem w cenie.  Lokal umeblowany i wyposażony w sprzęty AGD, składa się z: salonu z wyjściem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (56 zł/m2)

4
1
77 m2
2011
15876938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje z klimatyzacja i garażem 27558772 15876938 Nowoczesne 3 pokoje 2 łazienki klimatyzacja 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na Skoroszach. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę i funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (66 zł/m2)

3
2
80 m2
2022
15871302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje, pierwszy najemca, przy kolei 27464001 15871302 Oferta wynajmu mieszkania w Ursusie - blisko stacji kolejowej - szybki dojazd do centrum miasta i ważnych miejsc pracy. Mieszkanie nie było wcześniej wynajmowane. Wykończenie i wyposażenie lokalu zostało wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły.Ukł...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (89 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15853303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na Ursusie – gotowe do wejścia od zaraz! 27046849 15853303 Szukasz przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też przyjazna dla portfela i komfortowa dla pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy ustawne, 3-pokojowe biuro o powierzchni 45 m², w którym poczujesz się „u siebie” od pi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15848577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m² 26944320 15848577 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m², położony w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa przy ul. Wojciechowskiego. Lokal znajduje się na wygodnym półpiętrzeStandard wykończenia:Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15850372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal na Ursusie - 187 m2 od zaraz 26993879 15850372  Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal na pierwszym piętrze budynku biurowo-usługowego, położonego na ogrodzonej posesji w dzielnicy Ursus.Lokal doskonale nadaje się na:- fitness studio treningowe- gabinety medyczne lub weterynaryjne- biuro z sho...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (42 zł/m2)

11
-
187 m2
-
15811808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe biuro z miejscami parkingowymi 26442669 15811808 Biuro 90 m² z parkingiem - Ursus CzechowiceDo wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 90 m², położony na parterze kameralnej, ogrodzonej nieruchomości w Ursusie.Przestrzeń idealna m.in. dla kancelarii, firm doradczych czy gabinetów.Układ fu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (43 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15894045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922824 15894045 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980