• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 112

15886880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771332 15886880 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (117 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15844340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26831805 15844340 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej.Mieszkanie o powierzchni 35 m² (inwestycja URSA Ho...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
35 m2
2021
15847279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26905889 15847279 Nowoczesny lokal usługowy w powstającym budynku na Ursusie – doskonała lokalizacja pod sklep wielkopowierzchniowy.Powierzchnia całkowita: ok. 940 m²Widoczność i dostęp: duże witryny od strony ulicy gwarantujące doskonałą ekspozycję...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

93 060 PLN (99 zł/m2)

1
-
940 m2
2025
15722139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24616782 15722139 Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 42 m², położonego na parterze w dynamicznie rozwijającym się rejonie Warszawy Ursus. To przestrzeń, która doskonale nadaje się na biuro, sklep, czy inną działalność handlową.Lokal składa się ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (71 zł/m2)

11
1
42 m2
1995
15853586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27053252 15853586 Zadbane, wygodne dwu-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Mieszkanie znajduje się na 2-im piętrze w 4-piętrowym budynku.Składa się z:1. Dużego  27 m2 salonu z jadalnią  , wyposażonego w kino domowe, z wyjści...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
1
58 m2
2002
15841091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787793 15841091 Biuro lokal usługowy położony na półpiętrze 65 m2. Po remoncie- nowy gres, wymiana oświetlenia na energooszczędne, nowa łazienka wybudowana od zera. Cena najmu za lokal po schodkach 90 złm2 + 23% VAT + opłaty administracyjne+ opłaty licznikowe wg. z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

2
-
65 m2
1997
15853261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27044897 15853261 ..:: Opis mieszkania na wynajem – ul. Herbu Oksza 17, Warszawa (Ursus – Szamoty) ::..ENGLISH BELOWDo wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Herbu Oksza 17...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (74 zł/m2)

3
1
43 m2
2022
15863828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje | 37 m² | garaż | 27257531 15863828 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2023 roku (winda).Układ mieszkaniasalon z aneksem kuchennymsypialnia z du...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (78 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15872497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27495849 15872497 Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobieramy pro...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15863841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257506 15863841 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15871224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458832 15871224 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 46 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w Ursusie, w okolicach ul. Rawskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 312 PLN (72 zł/m2)

2
-
46 m2
2002
15871172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458764 15871172 Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pob...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 080 PLN (55 zł/m2)

1
-
56 m2
1980