• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 240

15827411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628337 15827411 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 904,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy w układzie mieszanym:...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

56 373 PLN (62 zł/m2)

12
-
904 m2
1998
15820703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627869 15820703 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2057 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 332 PLN (73 zł/m2)

11
-
2057 m2
2010
15835295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907336 15835295 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.361,10 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany loka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 495 PLN (62 zł/m2)

2
-
361 m2
1998
15827429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628333 15827429 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.571,93 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy w układzie mieszanym:-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 631 PLN (62 zł/m2)

12
-
571 m2
1998
15820704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627877 15820704 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 727 PLN (73 zł/m2)

11
-
571 m2
2010
15762161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25400079 15762161 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.397 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIDostępność: 18 miesięcy od podpisania umowy najmuPlanowany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 152 PLN (81 zł/m2)

11
-
397 m2
2026
15839466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26750748 15839466 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.520,05 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy w układzie gabinetowym...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 396 PLN (62 zł/m2)

12
-
520 m2
1998
15820695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627865 15820695 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.463m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 834 PLN (73 zł/m2)

11
-
463 m2
2010
15827410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628330 15827410 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.705,39 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWydzielony mod...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 946 PLN (62 zł/m2)

10
-
705 m2
1998
15820698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627874 15820698 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 073 PLN (73 zł/m2)

11
-
261 m2
2010
15868518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383853 15868518 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.490,34 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 546 PLN (62 zł/m2)

6
-
490 m2
1998
15870201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27423364 15870201 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,50 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Be...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 931 PLN (74 zł/m2)

3
-
67 m2
2010