• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 240

15881695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644893 15881695 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155,60 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 811 PLN (70 zł/m2)

11
-
155 m2
2002
15881694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644892 15881694 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.70,30 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 883 PLN (70 zł/m2)

11
-
70 m2
2002
15820706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627878 15820706 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 469 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 275 PLN (73 zł/m2)

11
-
469 m2
2010
15835301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907340 15835301 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.283 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIW pełni klimatyzo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 631 PLN (62 zł/m2)

10
-
283 m2
1998
15820705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627870 15820705 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia do w...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 925 PLN (73 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15882840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673483 15882840 Oferujemy Państwu biuro wykończone w wysokim standardzie. Aktualny układ mieszany tzn open space, gabinety, sale konferencyjne. Liczne przeszklenia nadają przestrzeni nowoczesny charakter. Budynek:Pierwszy budynek kompleksu biurowego Poleczki Busines...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 822 PLN (73 zł/m2)

11
-
928 m2
2010
15786429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25910134 15786429 Do wynajęcia lokal handlowo - biurowy (nadający się również na różnego rodzaju usługi). Podstawowe informacje dotyczące warunków najmu w ujęciu kosztów miesięcznych: lokal na parterze o wysokości 3,80 m : ok. 605mkw. czynsz 14 EUROmkw.,miejsca parkin...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 256 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
2016
15781659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25832459 15781659 Do wynajęcia lokal handlowo - biurowy (nadający się również na różnego rodzaju usługi). Podstawowe informacje dotyczące warunków najmu w ujęciu kosztów miesięcznych: lokal na 2 piętrze, ok.540 mkw. czynsz 14 EUROmkw.,miejsca parkingowe: naziemne 250 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 230 PLN (67 zł/m2)

11
-
540 m2
2016
15735745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860508 15735745 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Villa Metro Wilanowska *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860505 15735739 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Villa Metro Wilanowska*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obe...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 180 PLN (279 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15735735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860503 15735735 Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Villa Metro Wilanowska*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiekt...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 260 PLN (317 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15735746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860510 15735746 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Villa Metro Wilanowska*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 PLN (132 zł/m2)

11
-
5 m2
-