• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 368

15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15858559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27150261 15858559 Wynajmę halę 250m2+biuro 80m2 blisko stacji PKP Warszawa Włochy,dojazd drogą asfaltową,tylko busami,wąska droga dojazdowa dla tira,teren ogrodzony,hala wysoka 4 m,wszystkie media bardzo atrakcyjna cena 17000 zł netto+koszty ekploatacyjneDZIAŁALNOŚĆ K...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
330 m2
2000
15614839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22505401 15614839 wynajmę 3 magazyny po 110m2 w super lokalizacji dobry dojazd parking magazyn ocieplony nie ogrzewany zaledwie około 300 m od kolejki WKD Salomea,wysokośc 6.5mPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów pra...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
360 m2
2024
15877650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27576021 15877650 Nowoczesny i w pełni umeblowany apartament na wynajem, położony na kameralnym, bezpiecznym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość została rozplanowana na trzech poziomach, oferując komfort, funkcjonalność oraz wygodę życia.Parter: pokój z aneksem kuchenn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

6
1
120 m2
2020
15894179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933193 15894179 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 955 PLN (67 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15894177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933192 15894177 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (67 zł/m2)

3
-
81 m2
2000
15894175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933191 15894175 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 971 PLN (83 zł/m2)

1
-
36 m2
2000
15832001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Cztery komfortowe pokoje, balkon, garaż, komórka 26711034 15832001 Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 80m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Budki Szczęśliwickie, Stare Włochy.Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena: 7 400 zł + 1 150 zł czynsz administracyjny + prąd wg...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 400 PLN (93 zł/m2)

4
-
80 m2
2021
15876220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami, duży ruch pieszy i samochodowy 27532909 15876220 Do wynajęcia dwupoziomowy parterowy lokal 133 m2, Włochy Okęcie.Po remoncie, jest klimatyzacja. Duże witryny, duży ruch pieszy (blisko przystanek autobusowy) i samochodowy, lokal bardzo dobrze widoczny. Doskonały na sklep, punkt usługowy, gabinet kos...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
133 m2
2001
15859187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje dla pierwszego najemcy 27165171 15859187 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 99 z windą, w budynku z 2026r., przy ul.  Al. Krakowskiej, Włochy Raków.Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3700 z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (74 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15857358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal w miejscu z dużym ruchem 27121575 15857358 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 156,45 m2, parter5 w budynku z 2001 r., Stare Włochy.Bezpośrednie wejście z ulicy, spory ruch pieszy i samochodowy. Duża witryna i miejsce na szyld, idealny na klinikę terapeutyczną, punkt spotkań z klientami, pun...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (96 zł/m2)

11
-
156 m2
2001
15865625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy, duży parking 27303887 15865625 Do wynajęcia lokal z magazynem 140 m2, piętro 11 z windą w budynku wolnostojącym z 1999 r., Nowe Włochy.Doskonały na siedzibę firmy, salon wystawowy, punkt serwisowy, punkt usługowy, sklep internetowy, itp.Cena: 8000zł netto + media wg zużycia. Wymag...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (57 zł/m2)

5
-
140 m2
-