• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 132

15859461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27168080 15859461 Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z:- 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, - dwóch przestronnych sypialni, - łazienki z WC (znajduje się ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (75 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15894483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na Wilanowie /pod aptekę /cukiernię/ gastro 27944012 15894483 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 110 m², usytuowany na parterze dużego apartamentowca na Wilanowie. Lokal znajduje się w pasażu wśród innych lokali handlowo-usługowych, posiada witryny oraz dwa wejścia. Sala sprzedażowa...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 890 PLN (99 zł/m2)

11
-
110 m2
2017
15894517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27944365 15894517 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.135 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicac...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 743 PLN (124 zł/m2)

4
-
135 m2
1995
15894432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27942650 15894432 Przestronne mieszkanie usytuowane na wyjątkowym osiedlu Ostoja Wilanów w budynku o podwyższonym standardzie z prywatnym parkiem, placem zabaw przeznaczonym dla mieszkańców. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami. Bezpośrednio po odnowieniu i częścio...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (65 zł/m2)

3
2
84 m2
2009
15846772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26893296 15846772 Przestronne 83 m² 3 pokoje Miasteczko Wilanów 2 miejsca parkingowe balkonDo wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 83 mkw., położone w prestiżowej części Warszawa – Miasteczku Wilanów, przy ul....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
1
83 m2
2006
15695382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24101006 15695382 Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną powierzchnie biurowo-usługową w wolnostojącym domu. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny z ulicy Wiertniczej. Najemca do dyspozycji ma 400 m kw. przestrzeni znajdującej się na 3 k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 900 PLN (60 zł/m2)

11
-
400 m2
2001
15886035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży ogród, 2 mca garażowe, Zawady 27746291 15886035 RS Real Estate prezentuje piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na wilanowskich Zawadach.Apartamentowiec z 2015 roku na kameralnym, zamknietym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z częścią jadalną oraz wyjściem na taras i 140 m ogr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 100 PLN (75 zł/m2)

3
1
95 m2
2015
15887493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27784499 15887493 Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4BDo wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko Wilanów, ul. Sarmacka 4B.Szczegóły nieruchomościPowierzchnia:...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 160 PLN (95 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15891006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
komfortowe biuro do wynajęcia 27884565 15891006 Oferuję lokal biurowy na wynajem o powierzchni 161 m²,usytuowany na 2. piętrze nowego biurowca z 2018 roku.Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do pracy.Posiada wszystkie niezbędne media, w tym internet oraz systemy zabezpieczeń,takie jak antywłama...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 500 PLN (84 zł/m2)

2
-
161 m2
2018
15856229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowe biuro w sercu Wilanowa 27086836 15856229 Wynajmij nowoczesne biuro serwisowane w spokojnej części WilanowaKompleks otoczony jest rozległymi terenami zielonymi i stawem, co zapewnia niepowtarzalny klimat pracy oraz relaksu. Ta oferta skierowana jest do firm ceniących wysoką jakość środowiska...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (150 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15857870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO 2523 m² - WILANÓW - ul. Branickiego 27134449 15857870 Duża powierzchnia biurowa- doskonale wyeksponowana przy głównych ulicach Wilanowa!Dostępne: 2523 m² netto (elastyczne moduły z niezależnym wejściem)Parter - 1 490 m2, Piętro 1 - 1 033 m2Wspólne - 12,22% Parking 1:84 (30 podziemnych)STANDARD:klimatyza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

195 340 PLN (69 zł/m2)

11
-
2831 m2
-
15772223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe biuro na Wilanowie 25605322 15772223 Nowoczesna powierzchnia biurowa w sercu Wilanowa - gotowa do pracy! Kompleks biurowy położony w cichej i spokojnej części Wilanowa. Wokół budynków rozległe tereny zielone ze stawem, zajmujące ponad połowę całej powierzchni inwestycji.Cena przy podpis...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (188 zł/m2)

11
-
40 m2
-