• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 869

15419671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
WOLA - Apartament 90m przy metrze 18126567 15419671 WOLA - Apartament MERIDIAN ul. Chłodna.LOKALIZACJA i OPISApartament o powierzchni 90 m2, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wysoki standard wykończenia. Parkiet z drewna egzotycznego, w łazience i kuchni gres, blaty z czarnego granitu, meble robione...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (76 zł/m2)

3
2
90 m2
2010
15881732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27646747 15881732 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (61 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15889055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27842227 15889055 Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1969
15862018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27221068 15862018 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,41 mkw. z balkonem od strony wschodniej. W budynku przy ul Skierniewickiej 34, osiedle Czyste.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z całodobową ochroną i monitoringiem.Mieszkanie w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (93 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15894145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27931699 15894145 Wynajmę mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz.Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt AGD i umeblowane.W cenie najmu jest miejsce postojowe w garażu podziemnym.Kontakt: Iwona Maliszewska tel: [email protected] wysłana z programu dl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 150 PLN (104 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15884014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27692057 15884014 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Na podłodze w pokojach drewno, w pozostałych pomie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15893323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogrzewany magazyn na Woli 27907151 15893323 Wynajmij powierzchnię magazynową i biurową na Woli!Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu magazynowego o powierzchni: 390m².Dodatkowo oferujemy dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni od 19 m² do 25 m².Parametry magazynu:- Murowany magazyn z ogr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 180 PLN (62 zł/m2)

11
-
390 m2
-
15891389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biura na Woli 27896615 15891389 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz bazowy - 1700PLNos. miesięcznie Łącznie ok.: 32 os. x 1700 PLNos. miesięcznie = 54 400PLN miesięcznieZabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszuWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 400 PLN (1 813 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15884609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przy złotych tarasach biuro w centrum warszawy 27706561 15884609 Nie pobieram prowizji, chętnie pomogę w znalezieniu też innych przestrzeni!Szukasz lokali, magazynów, biur ? NapiszZadzwoń do mnie ! Biuro w sercu Warszawy ->  SKYLIGHT (Złota 59)Prestiżowy wieżowiec klasy A, zintegrowany z centrum handlowym Z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 179 PLN (101 zł/m2)

5
-
280 m2
2007
15878916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Różne biura na Woli, Rondo ONZ, tanio od zaraz 27602499 15878916 Zapraszamy do biura powierzchni 38.2m2 przy ulicy Pańskiej w Warszawie, dzielnica Wola. Biuro dostępne od 1 maja 2026r. DOSTĘPNE RÓŻNE MODUŁYUdogodnienia biura:- toaleta i aneks kuchenny w częściach wspólnych- bardzo przyjazny rozkład przestrzeni- łą...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 492 PLN (118 zł/m2)

5
-
38 m2
-
15873130 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 18 m² na Woli - Metro 5 min. 27512697 15873130 Powierzchnie biurowe 18 m² do wynajęcia na warszawskiej Woli.Oferta skierowana do firm i przedsiębiorców, którzy poszukują kameralnego gabinetu z wejściem z korytarza, w miejscu gwarantującym wygodę pracy i dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 PLN (61 zł/m2)

11
-
19 m2
-
15891349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro dla 22 osób od zaraz - gotowa aranżacja 27895089 15891349 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz bazowy - 1700 PLNos. miesięcznieŁącznie ok.: 22 os. x 1700 PLNos. miesięcznie = 37 400 PLN miesięcznieZabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszuWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 400 PLN (150 zł/m2)

11
-
250 m2
-