• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 861

15413537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie biuro w prestiżowej lokalizacji 17994569 15413537 Na wynajem lokal 84m2 w budynku z 2006r., Wola, Mirów.Idealne dla średniej firmy, na kancelarię prawną, gabinet, biuro rachunkowe.Cena: 7 622 zł netto + 2398zł zaliczka na opłaty eksploatacyjne + prąd + 599 zł internet + 100 zł logo. Kaucja jednomies...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 622 PLN (91 zł/m2)

3
-
84 m2
-
15603590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w prestiżowej lokalizacji 22260570 15603590 Do wynajęcia biuro 83,64m2, piętro 66 z windą, w budynku z 2006r., Wola, Mirów.Dostępne z meblami, doskonałe na siedzibę firmy, kancelarię, biuro księgowo-rachunkowe, firmę ubezpieczeniową itp.Cena: 7 750 zł netto + 2552 zł zaliczka na opłaty eksploa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 750 PLN (93 zł/m2)

5
-
83 m2
2009
15467115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie i nowoczesne 2 pokoje, klima, garaż 19204591 15467115 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 45 z windą w budynku z 2023r. przy ul. Dzielnej, Wola, Nowolipki. Idealne dla pary lub singlasingielki. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 6000 zł + 1100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media +...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (120 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15433939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie dwa pokoje w prestiżowej lokalizacji 18441714 15433939 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 35m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Grzybowskiej, Wola Mirów.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 4100 zł + 850 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 5 000 zł.Wygodna lokaliza...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (117 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15797485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i 3 sypialnie, super dojazd 26147238 15797485 Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 64m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Wawrzyszewskiej, Wola Młynów.Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 6000 zł + 1400 zł czynsz administracyj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (94 zł/m2)

4
-
64 m2
2016
15620051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje w centrum 22597402 15620051 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 15 z windą w budynku z 2019r. przy ul. Krochmalnej, Wola Mirów.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 7600 zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Wymagan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 600 PLN (127 zł/m2)

3
-
60 m2
2019
15438311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie biuro w centrum miasta 18551647 15438311 Do wynajęcia biuro 92,50 m2, piętro 113 w budynku z windą z 2000 r., Wola, Nowolipki.Doskonałe na siedzibę firmy, kancelarię, gabinety specjalistyczne, biuro księgowo-rachunkowe, firmę ubezpieczeniową itp. Cena: 92,66 złm2 netto + 3 112 zł czynsz adm...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 571 PLN (93 zł/m2)

11
-
92 m2
2000
15379019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne biuro na Woli 17231630 15379019 Do wynajęcia lokal 280m2, piętro 23 z windą w budynku z 2004r., Wola Młynów.Doskonały na biuro, punkt usługowy, kancelarię, siedzibę firmy, firmę księgową, dla programistów, na biuro projektowe itp.Bardzo dobra lokalizacja. Dogodny dojazd  tramwajami...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (45 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15885782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27740853 15885782 OFERTA NAJMU MIESZKANIA – WOLA, UL. OGRODOWA 65Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal dostępny od 1 czerwca 2026 roku.Mieszkanie zostało ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (109 zł/m2)

2
1
35 m2
1936
15894582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27944650 15894582 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.287m2 na poziomie -1 w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 680 PLN (58 zł/m2)

1
-
287 m2
-
15894580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27944647 15894580 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.234 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 508 PLN (62 zł/m2)

6
-
234 m2
-
15894578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27944651 15894578 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.19 m2 a w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 273 PLN (67 zł/m2)

1
-
19 m2
-