• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 239

14846443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238240 14846443 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 49,5 złm2m-c plus opłaty licznikowe.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 912 PLN (49 zł/m2)

11
-
38.64 m2
-
14846413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238228 14846413 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 55,39 złm2m-c plus opłaty licznikowe lub opłata zryczałtowana 59,93 złm2m-c.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 364 PLN (60 zł/m2)

11
-
22.76 m2
-
15413399 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991412 15413399 Do wynajęcia biuro 22 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 276 PLN (58 zł/m2)

11
-
22 m2
2000
15413396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991410 15413396 Do wynajęcia biuro 220 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (65 zł/m2)

9
-
220 m2
2000
15413398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991407 15413398 Do wynajęcia biuro 52 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 120 PLN (60 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15413403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991405 15413403 Do wynajęcia biuro 75 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (60 zł/m2)

3
-
75 m2
2000
15413387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991403 15413387 Do wynajęcia biuro 200 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 600 PLN (58 zł/m2)

7
-
200 m2
1999
15413416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991400 15413416 Do wynajęcia biuro 300 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 400 PLN (58 zł/m2)

12
-
300 m2
1999
15394722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17580835 15394722 Do wynajęcia biuro 126 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 190 PLN (65 zł/m2)

4
-
126 m2
1988
15391010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17505357 15391010 Lokal biurowy 106m na pradze przy ulicy FilomatówPiętro 22, 2012 rok.Ekspozycja dwustronna, cicho.Każdy lokal posiada swoje ogrzewanie z pieca gazowego, liczniki i odrębną księgę wieczystą.Cena 9275 m-c , kaucja jednomiesięcznaZamieszczona oferta ni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 275 PLN (88 zł/m2)

11
-
106 m2
2012
15360249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16786075 15360249 Do wynajęcia nowoczesne biuro znajdujące się na 5 piętrze .Powierzchnia netto oferowanego modułu wynosi 216,40 m2, natomiast brutto 231,40 m2. Biuro składa się z:- przestrzeni recepcyjnej,- 1 pokoju 4-5 osobowego,- 6 gabinetów 1-3 osobowych,- sali s...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 060 PLN (82 zł/m2)

9
-
231.4 m2
-
15259018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14053420 15259018 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 32,88 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).IV PIĘTRO - winda. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł m2 netto + 23 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 137 PLN (65 zł/m2)

1
-
32.88 m2
-