• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 47

15878389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27595280 15878389 Do wynajęcia dwa niezależne, umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym na wrocławskim Biskupinie Oferuję na wynajem dwa oddzielne, w pełni umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym, położonym w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
12 m2
1974
15796976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26134666 15796976 ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu GrunwaldzkiegoDo wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
69 m2
1935
15827850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26629312 15827850 ul. OleśnickaDo wynajęcia bardzo ładne, zadbane, po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,12 m w kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z salonu połączonego z kuchnią, niezależnego...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
1920
15886338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27753755 15886338 Umeblowane w pełni mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym budynku z windą . Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego. Pokój dzienny o pow ok 19 m2, na podłodze panele, okna pcv , umeblowanie: komplet wypoczynkowy - sofa, fotele, stolik kawowy, biurk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (54 zł/m2)

1
1
39 m2
1999
15883880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27681491 15883880 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15527204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią, z balkonem 20532673 15527204 Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Zostało ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15669738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23621222 15669738 Proponujemy Państwu 2 pokojowe pomieszczenie biurowousługowe o pow. 25 mkw znajdujący się na parterze przy ESPLOANADZIE pl. Grunwaldzki 12-14.Lokal składa się z 2 pomieszczeń (17 mkw i 8 mkw) do których są oddzielne drzwi z korytarza. Przeznaczenie l...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 125 PLN (45 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15811812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26442681 15811812 Prezentujemy Państwu lokal o pow. 176,29 mkw z niezależnym wejściem znajdujący się na I piętrze budynku biurowo-handlowego na Wrocławskim Śródmieściu w okolicach ul. Grunwaldzkiej. Rozkład pomieszczeń to:- open space ..............95,55 mkw- pom. biu...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 051 PLN (40 zł/m2)

7
-
176.29 m2
-
15658051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23437007 15658051 Proponujemy Państwu 2 pokojowe pomieszczenie biurowousługowe o pow. 20,98 mkw znajdujące się na parterze przy ESPLOANADZIE pl. Grunwaldzki 12-14.Lokal składa się z 2 pomieszczeń:- 16 mkw z oknem wys. 360 cm - 4,98 mkw bez okna wys. 220 cm idealne jak...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

944 PLN (45 zł/m2)

1
-
20.98 m2
-
15854228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27072243 15854228 Proponujemy Państwu do wynajęcia dwu-poziomowy lokal o pow. 161,9 mkw zlokalizowany przy pl. Grunwaldzkim na parterze jednego z bloków na ,,Wrocławskim ManhatannieRozkład: parter w kształcie podkowy to przestrzeń otwarta + 2 pomieszczenia, na 2 antre...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 095 PLN (50 zł/m2)

11
-
161.9 m2
-
15849154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 26960390 15849154 Posiadam do wynajęcia duży pokój położony w mieszkaniu w bloku z windą w cichej zielonej okolicy - OSIEDLE BISKUPIN - z dobrym dojazdem do pl. Grunwaldzkiego. Idealna lokalizacja dla studentów AWF, PWR, UP. Atrakcyjna lokalizacja - ul.Canalett...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 PLN (92 zł/m2)

3
-
13 m2
-
15770815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25565138 15770815 Opiekun nieruchomości:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 46,48 m w bardzo dobrej lokalizacji - na Ołbinie.Otoczenie nieruchomości:Ołbin to dzielnica doskonale skomunikowana ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
46 m2
1916