• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 93

15857922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135094 15857922 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal zo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2020
15857851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27134400 15857851 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2018
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo możliwość korzystania z komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym.PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15857700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27130783 15857700 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 90 m, położonego na II piętrze nowoczesnego budynku biurowego prz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (78 zł/m2)

6
-
90 m2
2019
15600081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22188941 15600081 OPIEKUN OFERTYSVITLANA LUTSTEL. 602 101 602* LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ *Serdecznie polecam lokal o powierzchni 350 mkw. z dużą witryną na wynajem! Lokal jest świetnie przygotowany pod działalność handlową, biurową, czy usługową. Wcześniej mieścił się t...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

21 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
350 m2
-
15218644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z witryną-duże osiedle PROMOCJA 13005245 15218644 Do wynajęcia przestronny lokal z dużą witryną usytuowany na parterze  budynku mieszkalnego.Przy budynku miejsce do parkowania.W sąsiedztwie rozciąga się bardzo duże osiedle mieszkaniowe.Wysokość lokalu-3 mOgrzewanie-centralna kotłownia.ZESTAWIENIE PO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 650 PLN (75 zł/m2)

11
-
102 m2
-
15823999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26635129 15823999 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40.3m2. Bardzo duże możliwości wynajmu w tym samym obiekcie innych powierzchni (około 15m2, 20m2, 90m2, 150m2, możliwe kombinacje pomiędzy wymienionymi powierzchniami lub ich podział), z szerokimi możliwościami dopa...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 664 PLN (66 zł/m2)

11
-
40.3 m2
2009
15891223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27892607 15891223 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - okolice ul. Żmigrodzkiej Broniewskiego (bliskie Psie Pole - Obręb Polanka). Świetnie skomu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15315145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15575003 15315145 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-piętrowego biurowca do wynajęcia. Idealny obiekt dla firm budowlanych lub placówki edukacyjnej ze względu na liczne miejsca postojowe oraz plac wokół budynku.Otocz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 000 PLN (38 zł/m2)

12
-
453 m2
1997
15725502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24679610 15725502 Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. 3 sypialnie, duży salon z wyjściem na ogród, kuchnia, wc i łazienka.English description belowUKŁAD POMIESZCZEŃNa dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 składają się:Poziom 0:- p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 PLN (39 zł/m2)

4
2
150 m2
1979
15841476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789987 15841476 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058wolne od 01.04.2026Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na Psi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
1
68 m2
2018