• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 158

15824813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649568 15824813 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Wyjątkowy apartament na wynajem, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To propozycja dla najbardziej wymagających najemców, łącząca p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 999 PLN (87 zł/m2)

3
2
92 m2
2020
15812092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26465208 15812092 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA ***Nowy apartament premium 111 m2 4 pokoje taras 70 m2 Przedmieście OławskieSerdecznie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (113 zł/m2)

4
2
111 m2
2025
15799242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26184525 15799242 Przepięknie wykończone mieszkanie w nowej inwestycji blisko Rynku!Dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602***Wyłącznie w SDP NIeruchomości***(English description below...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (94 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15881377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27629393 15881377 Oferuję do wynajęcia klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele atrakcji zarówno kulturalnych, jaki i kulinarnych, które...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (64 zł/m2)

1
-
34.4 m2
-
15888358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27810239 15888358 KĘPA MIESZCZAŃSKA NOWE MIESZKANIE 2023 r. Prezentujemy Państwu ładne i praktyczne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja o pow. 45 mkw zajmujące się na VIp. budynku przy ul. R. Dmowskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15880845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Premium, UpperHouse, I najem, basen, klima, balkon 27615466 15880845 Na wynajem zupełnie nowy, pierwszy raz wynajmowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,23 m², położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Upper House przy ul. Walońskiej 10 we Wrocławiu.Apartament posiada balkon oraz miejsce postojowe w garażu p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (100 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15884674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27709028 15884674 Mieszkanie na wynajem – ul. Biskupia, centrum miastaDo wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w samym centrum miasta przy ul. Biskupiej. Lokal oferuje piękny widok z okna oraz balkon, idealny do relaksu.Mieszkanie w pełni umebl...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15835170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26979678 15835170 Lokal biurowy na wynajem - okolice Rynku Powierzchnia: 176 m² (całkowita 193 m²) Układ: Open space 140 m² Pokój z przeszkloną ścianką 20 m² 3 WC, aneks kuchenny Standard: bardzo dobry; ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (51 zł/m2)

11
-
176 m2
-
15626086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22732885 15626086 BIURO O POW. 521 m2 w okolicy Rynku - Centrum miasta przy wielopoziomowym parkingu Polecam do wynajęcia lokal biurowy o pow. 521 m2 położony na 3p.5p. w odrestaurowanej kamienicy biurowej w Centrum miasta. Sama kamienica jest bardzo reprezen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

28 655 PLN (55 zł/m2)

11
-
521 m2
-
15626014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22731245 15626014 Biuro 68 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 68 m² , zlokalizowana na 2 . piętrze reprezentacyjnej, od...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 740 PLN (55 zł/m2)

11
-
68 m2
-
15807434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365797 15807434 Biuro 98 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 98 m² , zlokalizowana na 5. piętrze reprezentacyjnej, odrestau...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 390 PLN (55 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15811340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26435568 15811340 Biuro 66,21 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 66,21 m ² , zlokalizowana na 4 . piętrze reprezentacyjn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 630 PLN (55 zł/m2)

11
-
66 m2
-