• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 785

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15848548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26942765 15848548 OPIEKUN OFERTY:Weronika WoźniakTel: 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność medyczną, kosmetologiczną lub pokrewną, zlokalizowany przy ul. Braniborskiej we Wrocław.Opis nieruchom...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (114 zł/m2)

6
-
145 m2
2024
15835385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713337 15835385 Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23 m. kw, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15894588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27944652 15894588 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ , bogato wyposażoną, ul. Legnicka Przedmiejska.Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 5 piętrze o powierzchni ok. 26 m2 składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - łazien...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM, słoneczne, 2 tarasy, klimatyzowane 27944626 15894575 Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m², położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz nowoczesnym wykończeniem. Du...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15894480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944090 15894480 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15835255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26757684 15835255 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m2 przeznaczeniem usługowo-handlowym w prestiżowej lokalizacji przy ul. Księcia Witolda....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (106 zł/m2)

2
-
66 m2
2022