• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 249

15893044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27899753 15893044 Garż o pow 50 m2 , ocieplony od wewnątrz steropian 5cm, do wykorzystania na magazyn , warsztat i inne. Położony w okolicach Horteksu obok warsztat samochodowy , magazyny.Cena 1500 zł plus 23% VATWięcej ofert na www.sylmar.com.pl...

Góra Kalwaria (Kier piaseczno) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 850 PLN (37 zł/m2)

1
1
50 m2
-
15893048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27899750 15893048 Mieszkanie położone blisko centrum w cichej spokojnej okolicy , zamknięte kameralne osiedle ( miejsce parkingowe zamknięte) Mieszkanie nowe ładnie wykończone. Mieszkanie o powierzchni 75 m kw składajace się z : -- salon ok 22 m kw z wyjściem na ba...

Warka (Polna) (Mazowieckie, gm. Warka)

2 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15893045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899757 15893045 Lokal do wynajęcia na działalność gospodarczą (Kanceleria notarialna, komornicza , biuro rachunkowe lub inna działalność biurowa) Lokal położony na patrterze w bloku przy ul Ks. Sajny w Górze Kalwarii. Pozwierzchnia ok. 40,41 m2 -- korytarz , -...

Góra Kalwaria (Centrum) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 700 PLN (68 zł/m2)

4
1
40 m2
-
15893039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27899754 15893039 Lokal położony w Górze Kalwarii okolice Horteksu w części przenysłowo - magazynowej. Możliwość wukorzystania jako magazyn lub produkcja. Posiada zaplecze biurowo socjalne około 30 m2 Cena netto 6500 zł plus 23% VAT Więcej ofert na www.sylmar.com.pl...

8 000 PLN (32 zł/m2)

2
1
250 m2
-
15877336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27567566 15877336 Do wynajęcia: nowoczesne, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - ul. Skarbowców Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m², położonego w prestiżowej inwestycji Kameralna Olszówka przy u...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (59 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15257564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14014080 15257564 Świetna lokalizacja- blisko do centrum, sklepów, szkół, przedszkoli. DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ. Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić p...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 250 PLN (89 zł/m2)

3
-
70 m2
2019
15893052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899787 15893052 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15892999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899691 15892999 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 260 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
260 m2
2000
15892990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899683 15892990 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 256 PLN (69 zł/m2)

11
-
250 m2
2010
15892977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899537 15892977 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,20 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (101 zł/m2)

1
-
18 m2
1960
15886737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 Pokoje Osowa ul. Tezeusza - 3300zł 27766038 15886737 Umowa najmu okazjonalnego.Bez zwierząt.Cena za wynajęcie mieszkania to 3000zł , czynsz około 1155zł latem i 1460zł zimą, internet 45zł oraz prąd wg zużycia.Kaucja 5500zł, zwrotna.Mieszkanie dostępne od 1 czerwca, umowa na rok z możliwością przedłużen...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (42 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15859580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27169384 15859580 LUKSUSOWE BIURO Z TARASEM NA KRZYKACH W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 240 m², usytuowany na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej (winda) na wrocławskich Krzykach, w pobliżu centrum mia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 760 PLN (49 zł/m2)

11
-
240 m2
-