• Nieruchomości na wynajem
 

Domy na wynajem Falenty Nowe Sekretna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sekretna, Nowe i Falenty

Znaleźliśmy 480 podobnych ofert: Na wynajem domy

15890119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27871398 15890119 Nowoczesny dom 180m² 5 pokoi Smolec - tuż przy granicy Wrocławia (Muchobór)TgQPHd[] TgQPHd[] Szukasz komfortowego miejsca dla rodziny w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Oferuję do wynajęcia wyjątkowy, pięknie wykończony dom sz...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

6 500 PLN (36 zł/m2)

5
2
180 m2
2008
15826699 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26645179 15826699 Dom wolnostojący w Osielsku na klimatycznej, dużej (3.100 m2) działce, zagospodarowanej starym drzewostanem z przewagą brzóz ok. 500 m2 lasu. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 257 m2, parter 164,6 m2 i obejmuje: - salon (44,1),...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

8 500 PLN (28 zł/m2)

6
3
309 m2
2003
15643384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23137269 15643384 Luksusowa, nowa rezydencja. Idealna dla ludzi ceniących klasę i dobry smak.Jest to niewątpliwie perła wśród rezydencji na Starym Wilanowie!Ponadczasowa forma oraz symetryczny układ bryły nadają jej dostojeństwa i wyrafinowania, które trafią w gust na...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 000 PLN (45 zł/m2)

10
6
1100 m2
2020
15810358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26408074 15810358 Nowoczesny dom wolnostojący do wynajęcia - 6 pokoi, wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany dom wolnostojący , zaprojektowan...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

8 500 PLN (53 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
14597611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 147053 14597611 Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000złm +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzewo. Obecnie dom jest remon...

Węgorzyno (Cieszyno) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

10 000 PLN (42 zł/m2)

5
-
240 m2
1940
15886865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27770726 15886865 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznicem oraz kotłownia i garaż. Piętr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (61 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15859947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27179607 15859947 Polecam do wynajęcia nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - po generalnym remoncie, zlokalizowany na Osowej Górze (dolny taras), w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Dom piętrowy z ogrzewaniem gazowym (nowy p...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 000 PLN (44 zł/m2)

5
1
180 m2
-
15760706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25365494 15760706 Do wynajęcia dom dla pracowników . Oferujemy na wynajem przestronny dom o powierzchni ok. 180 m², idealny dla zakwaterowania pracowników. Dom składa się z dwóch poziomów (każdy po 60 m²): • 2 pokoje, • łazienka, &a...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
180 m2
1970
15760865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25369172 15760865 Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.926 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy-------------Przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 000 PLN (56 zł/m2)

12
-
926 m2
-
15866480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27320771 15866480 OPIS OFERTY Do wynajecia dom w całości lub części przeznaczony dla pracowonikw firm. Ciche i spokojne miejsce , szybki dojazd do trasy.Parter pow 140 mkw obejmuje dużą kuchnię, dwupoziomowy salon, pokój , łazienkę ,jest przeznaczony dla 8osób cena ...

Częstochowa (Wyczerpy) (Śląskie, gm. Częstochowa)

7 300 PLN (20 zł/m2)

11
-
360 m2
1997
15870283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27425844 15870283 Pragniesz zamieszkać pięknie, komfortowo i poszukujesz dla siebie oraz Twoich najbliższych tymczasowego domu w topowej lokalizacji pod Warszawą? 380 m2 nieruchomość na wynajem z aż trzema kondygnacjami i malowniczym ogrodem do Waszej dyspozycji w Str...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

20 000 PLN (53 zł/m2)

8
3
380 m2
2000
15239433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 13551341 15239433 Oferujemy do wynajmu jedną kondygnację domu wolnostojącego (suteryna) w miejscowości Jesionka gmina wiskitki, woj. mazowieckie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie przeznaczone pod wynaj...

Jesionka (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

3 600 PLN (51 zł/m2)

3
-
70 m2
-