• Nieruchomości na wynajem
 

Działki na wynajem

Znalezionych ofert: 272

15646232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka pod wynajem / Opacz-Kolonia 23215294 15646232 **Wynajmę działkę - Opacz-Kolonia, ul. Migdałowa**Do wynajęcia działka o powierzchni 5925 m², zlokalizowana w Opaczy-Kolonii przy ul. Migdałowej (działka nr 5506).**Szczegóły**Powierzchnia: 5925 m²Zjazd bezpośrednio z asfaltowej drogi publicznejPrąd ...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

6 500 PLN

-
-
5925 m2
-
15646119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka na wynajem w świetnej lokalizacji! 23214758 15646119 **Działka na wynajem, ul. Badylarska**Do wynajęcia działka o powierzchni 5673 m², położona w Warszawie przy ul. Badylarskiej (działka nr 562, obręb 2-07-08)**Szczegóły**Powierzchnia: 5673 m²Media:Prąd - możliwość podłączenia w ciągu 2 tygodniWoda - w...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 990 PLN

-
-
5673 m2
-
15613839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 22481193 15613839 Oferta wynajmu działki pod dowolną działalność.LokalizacjaUrsynów ul. Pląsy róg PolonezaWjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowejDoskonałe połączenie z trasą A2Lotnisko Chopina 1.5 Km. https:maps.app.goo.glhyKW2L24LKQa9gX19 (...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN

-
-
9200 m2
-
14338666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 123594 14338666 Do wynajęcia plac o powierzchni ok. 1 ha przy ul. Składowej w Sieradzu. DO WYNAJĘCIA PLAC O POW.1 ha W SIERADZU NA UL. SKŁADOWEJ- DUŻY PLAC W KSZTAŁCIE KWADRATU, O WYM 100 M X 90 M- DWIE BRAMY WJAZDOWE- CAŁOŚĆ OGRODZONA SIATKĄ- DOSTĘP DO PODSTAWOWYCH...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

5 000 PLN (1 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15628389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 22805172 15628389 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu placu o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, znajdującego się w Karczewie na rogu ulicy Świderskiej i Westerplatte. Teren jest częściowo utwardzony i ogrodzony. Czynsz najmu: 4.000 złotych netto ...

Karczew (Mazowieckie, gm. Karczew)

4 000 PLN

-
-
1500 m2
-
14383053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 12291726 14383053 Do wynajęcia grunt utwardzony o powierzchni 1500 m-4500 - ogrodzony i oświetlony - media: energia elektryczna i woda Cena wynajmu 4,5 złm kw. netto Kontakt-Joanna Paździor 575747900, [email protected] Zamieszczona oferta nie stano...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 750 PLN (5 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
14784252 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 191489 14784252 Do wynajęcia grunt utwardzony, ogrodzony, media: woda, prąd. Kontakt- Joanna Paździor 575747900, [email protected] Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakt...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

3 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
14587606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 145307 14587606 Do wynajęcia grunt utwardzony o powierzchni 5000 m kw. - ogrodzony i oświetlony - media: energia elektryczna, woda, separator Cena wynajmu gruntu 6 złm kw. netto. Kontakt-Joanna Paździor 575747900, [email protected] Zamieszczo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

30 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15617273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 22539509 15617273 Do wynajęcia duża działka - 10.000 m2 z przeznaczeniem na składowisko, magazyn, bazę transportową. Wolna od zaraz. Działka uzbrojona w wodę i gaz. Teren w sąsiedztwie zakładów usługowych, drogi krajowej nr 94 i rampy kolejowej. PolecamPośrednik odpow...

Strzelce Opolskie (Adamowice) (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

5 000 PLN

-
-
10000 m2
-
15615370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 22514364 15615370 Oferta wynajmu działki pod dowolną działalność.LokalizacjaUrsynów ul. PląsyWjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowejDoskonałe połączenie z trasą A2Lotnisko Chopina 1.5 Km.Specyfikacja działkiPowierzchnia to 2816mTeren równy - na życzenie najem...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN

-
-
2816 m2
-
14951481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 5444945 14951481 Teren na parking, ogrodzony, utwardzony kostką, przyległy do hali magazynowej. Zagłębie magazynów! Teren na parking, ogrodzony, utwardzony kostką, przyległy do hali magazynowej. Zagłębie magazynów, hal. Ogrodzony, monitorowany, doskonale skomunikowan...

Jawczyce (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

12 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15144636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 10895556 15144636 Zapraszam na prezentację działki w Szeligach gmina Ożarów Mazowiecki. Działka UsługowoPrzemysłowa. Atrakcyjna działka, położona w Szeligach z przeznaczeniem UsługowoPrzemysłowym. Możliwość pierwokupu nieruchomości. Nieruchomość doskonale skomunikowan...

Szeligi (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 700 000 PLN (680 zł/m2)

-
-
2500 m2
-